Seinapildid

Pilkupüüdvad ja kaunid seinapildid!

Pilkupüüdvad ja kaunid seinapildid teie koju, millega saate kodu elavamaks muuta. Meie poest leiate erinevas stiilis ning suuruses seinapilte ning maale.

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal
  Tarne

155 Products

 • Ashley seinapilt Elvi.seinapilt -50% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  114.00 
  Kuumakse al. 7.20 

  Ashley seinapilt Elvi toob interjööri elavat ja dünaamilist puudutust. Tuuleveskit kujutav seinapilt on raamitud.

 • Seinapilt Forest on viimistletud kaunite toonidega.
  Tarne 1-3 päeva!
  1
  2
  Clear
  39.00 
  Kuumakse al. 6.63 

  Seinapilt Forest on suurepärane lahendus oma kodu seinte täiustamiseks ning eksootilise puudutuse lisamiseks. Seinapilt on viimistletud kaunite toonidega, mis kahtlemata ei jää kellelegi märkamata. Seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega.

 • Moderne seinapilt Sun.
  1
  2
  Clear
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Muutke oma kodu stiilseks galeriiks seinapilt Sun abil. Efektse kujundusega pilt tõmbab kahtlemata tähelepanu. Seinapildi muljetavaldavad kujundid on kauni värvigammaga, mis haarab kujutlusvõime ja loob ainulaadse detaili sisekujundusele.

 • Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Natural Black.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Natural Black lisab interjöörile soojust ja iseloomu. Omanäoline seinapilt sobib ideaalselt elutuppa, magamistuppa või esikusse, lisades seinale värskust. Puidust seinapildi parima väljanägemise säilitamiseks kasutage pinna õrnaks puhastamiseks kuiva ja pehmet lappi.

 • Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Natural Wood.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Natural Wood lisab interjöörile soojust ja iseloomu. Omanäoline seinapilt sobib ideaalselt elutuppa, magamistuppa või esikusse, lisades seinale värskust. Puidust seinapildi parima väljanägemise säilitamiseks kasutage pinna õrnaks puhastamiseks kuiva ja pehmet lappi.

 • Trendikas seinapilt Trendy Element.
  1
  2
  Clear
  119.00 
  Kuumakse al. 7.49 

  Trendikas seinapilt Trendy Element lisab igale interjöörile stiilsust ja omapära. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Minimalistliku raamiga seinapilt on saadaval kahe erineva disainiga ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Trendikas seinapilt Trendy Abstract.
  1
  2
  Clear
  98.00 
  Kuumakse al. 6.18 

  Trendikas seinapilt Trendy Abstract lisab igale interjöörile stiilsust ja omapära. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Minimalistliku raamiga seinapilt on saadaval kahe erineva disainiga ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Kaunis seinapilt Tropical Green.
  1
  2
  Clear
  108.00 
  Kuumakse al. 6.81 

  Seinapilt Tropical Green on suurepärane lahendus oma kodu seinte täiustamiseks ning troopilise hõngu lisamiseks. Seinapilt on viimistletud intensiivsete toonidega, mis kahtlemata ei jää kellelegi märkamata. Seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega.

 • Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Wood Recycle.
  119.00 
  Kuumakse al. 7.49 

  Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Wood Recycle lisab soojust ja iseloomu igasse ruumi. Ainulaadne pilt sobib ideaalselt elutuppa, magamistuppa või esikusse, lisades seinale värskust. Puidust seinapildi parima väljanägemise säilitamiseks kasutage pinna õrnaks puhastamiseks kuiva ja pehmet lappi.

 • Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Wood.
  119.00 
  Kuumakse al. 7.49 

  Taaskasutatud puidust valmistatud seinapilt Wood lisab soojust ja iseloomu igasse ruumi. Ainulaadne pilt sobib ideaalselt elutuppa, magamistuppa või esikusse, lisades seinale värskust. Puidust seinapildi parima väljanägemise säilitamiseks kasutage pinna õrnaks puhastamiseks kuiva ja pehmet lappi.

 • Seinapilt Bubble on omanäoline aksessuaar.
  1
  2
  Clear
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinapilt Bubble on omanäoline aksessuaar, mis lisab igale interjöörile originaalsust. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Kauni raamiga seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Suuremõõtmeline seinapilt Bridge.
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Suuremõõtmeline seinapilt Bridge on vaade NYC sildade kuningannale, Brooklyni sillale. Pilt sobib suurepäraselt paigutamiseks elutuppa, magamistuppa või esikusse, et suurendada ruumi üldist atraktiivsust. Puhastage pilti kuiva ja pehme lapiga.

 • Buddha kujutisega seinapilt Oriental.
  1
  2
  Clear
  65.00 
  Kuumakse al. 5.53 

  Seinapilt Oriental on dekoratiivne aksessuaar, mis isikupärastab interjööri. Kui armastate eksootilist stiili, mis seab dekoratiivelementidena esikohale teiste kultuuride sümboolikat, siis on Buddha seinapilt just teile mõeldud.

 • Seinapilt Galery on trendikas aksessuaar.
  Tarne 1-3 päeva!
  1
  2
  Clear
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinapilt Galery on trendikas aksessuaar, mis lisab stiilsust igale interjöörile. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua pilkupüüdev dekoratsioon seinale. Seinapilt on saadaval kahe erineva disainiga.

   

 • Abstraktne seinapilt Trendy Urban.
  1
  2
  Clear
  95.00 
  Kuumakse al. 5.99 

  Seinapilt Trendy Urban on trendikas aksessuaar, mis lisab stiilsust igasse interjööri. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Seinapilt on saadaval kahe erineva disainiga ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Abstraktne seinapilt Trendy Mode.
  1
  2
  Clear
  95.00 
  Kuumakse al. 5.99 

  Seinapilt Trendy Mode on trendikas aksessuaar, mis lisab stiilsust igasse interjööri. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Seinapilt on saadaval kahe erineva disainiga ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Abstraktse kujutisega seinapilt Frame.
  Clear
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Seinapilt Frame on omanäoline aksessuaar, mis lisab igasse interjööri originaalsust. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Raamitud seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Abstraktne seinapilt Mild.
  1
  2
  Clear
  55.00 
  Kuumakse al. 4.73 

  Seinapilt Mild on omanäoline aksessuaar, mis lisab igasse interjööri originaalsust. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Raamitud seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Abstraktne seinapilt Dark Gold.
  1
  2
  Clear
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Seinapilt Dark Gold on maitsekas aksessuaar, mis lisab stiilsust igasse interjööri. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Raamitud seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega ja seda saab kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

 • Seinapilt Umbrella on võluv aksessuaar.
  1
  2
  Clear
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Seinapilt Umbrella on võluv aksessuaar, mis toob igasse eluruumi glamuuri ja omanäolisuse. Vihmavarjuga naine on salapärase hõnguga, muutudes koheselt iga ruumi keskpunktiks. Seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega, võimaldades teil valida just selline, mis sobib kõige paremini teie koju.

 • Abstraktne seinapilt Marc.
  1
  2
  Clear
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Seinapilt Marc on maitsekas aksessuaar, mis lisab stiilsust igasse interjööri. Paigutage pilt esikusse, elutuppa, või magamistuppa, et luua ainulaadne dekoratsioon seinale. Seinapilt on saadaval kahe erineva kujundusega ning seda on võimalik kasutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.