Meist

Me armastame ilu, meile meeldib ajatu elegantsus ning meile meeldib erineda!

On väga oluline, et tunneksime end oma kodudes mugavalt – see peab olema koht, kus lõõgastuda, puhata ning muud mured unustada! Meie suurimaks sooviks on pakkuda teile mööblit ja sisustuselemente, millega saate oma kodust luua sooja ning hubase koha! Oma tootevalikus pole me piirdunud vaid ühe kindla stiiliga, sest soovime Teile pakkuda võimalikult erinevaid tooteid, mis vastaks iga inimese isikupärasele maitsele.

Charma Kodusalong asutati aastal 2005 ning paar aastat hiljem avasime ka mööblipoe Tallinnas, Järve Keskuses.  Oleme USA suurima mööblitootja Ashley Furniture ametlik esindaja Eestis. Ashley Furniture on viimased 15 aastat olnud suurim USA mööbli tootja ja müüja, kelle tootevalikust leiab nii klassikalist Ameerika stiili mööblit kui ka modernsemaid esemeid. Meie tootevalikus ei ole suurtes kogustes täpselt ühesuguseid tooteid, seega võite kindlad olla, et samasuguseid mööbliesemeid palju ei ole.

Pöörame väga suurt tähelepanu kvaliteedile, sest Teie rahulolu on meie jaoks kõige olulisem ning miski ei valmista suuremat rõõmu, kui leiate meie tootevalikust mõne eseme, mille abil saate oma kodu veelgi kaunimaks muuta!

Teame, et mööbli valimine ei ole kerge.  Charma Kodusalongi tugevuseks on meie professionaalne ja mööblivaldkonda hästi tundev meeskond, kes on alati valmis Teid nõustama ning tekkivatele küsimustele vastama.

Tutvuge meie tootevalikuga meie e-poes või külastage esindussalongi Järve Keskuse O korrusel, Pärnu mnt, 238, Tallinnas.