Küünlad ja küünlajalad

Küünlad ja küünlajalad on suurepärased dekoratsioonid koju, lisaks loovad põlevad küünlad meeleolu. Meie e-poest ja esindussalongist leiate omanäolise disainiga tooteid.

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal
  Tarne

27 Products

 • Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Vela.
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Vela on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalg on valmistatud klaasist ning kujundatud omapärases stiilis. Asetage küünlahoidja lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Porto.
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Porto on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalg on valmistatud klaasist ning kujundatud omapärases stiilis. Asetage küünlahoidja lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • Kaunis küünlahoidja Buddha Hand.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  32.00 
  Kuumakse al. 5.44 

  Küünlahoidja Buddha Hand suurendab ruumis positiivset energiat ja on suurepärane võimalus saada osa Buddha tarkusest ja rahulikkusest. Kuju on valmistatud kvaliteetsest ja tugevast resiinist ning sellel on kaunis mitmevärviline viimistlus. Kui olete idamaise kultuuri ja filosoofia austaja, siis Buddha kuju on just Teile mõeldud. Kuju on saadaval kahe erineva tooniga.

 • Minimalistliku disainiga küünlajalg Cobre
  Tarne 1-3 päeva!
  15.00 

  Minimalistliku disainiga küünlajalg Cobre on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalg on valmistatud metallist ja viimistletud kuldse tooniga. Asetage küünlahoidjad lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • stiilne küünlajalg Pata
  Tarne 1-3 päeva!
  39.00 
  Kuumakse al. 6.63 

  Küünlajalg Pata on kaunilt kujundatud küünlahoidja, mis loob ideaalse õhkkonna igaks puhuks. Küünlahoidja statiivalus tagab stabiilsuse, võimaldades teil selle kindlalt mis tahes pinnale asetada. Metallist ümbrise sees on klaasist alus küünlale, mis kiirgab sooja ja kutsuvat kuma, luues hubase atmosfääri. Küünlajalg Pata on ideaalne täiendus igale interjöörile.

 • metallist küünlajalgade komplekt Cobre
  Tarne 1-3 päeva!
  29.00 

  Minimalistliku disainiga küünlajalgade komplekt Cobre on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalad on valmistatud metallist ja viimistletud kuldse tooniga. Asetage küünlahoidjad lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • Metallist valmistatud küünlajalg Flores
  Tarne 1-3 päeva!
  125.00 
  Kuumakse al. 7.89 

  Küünlajalg Flores on stiilne ja keerukas aksessuaar, mis lisab elegantse ja romantilise hõngu igasse ruumi, kuhu selle paigutate. Ükskõik kas kasutate küünlajalga erilise sündmuse puhul või lihtsalt hubase atmosfääri loomiseks, sobib see küünlajalg selleks suurepäraselt. Metallist valmistatud aksessuaaril on ainulaadne disain, mis on mõeldud seitsmele küünlale, luues vapustava visuaalse efekti. Küünlahoidja on kindlalt asetatud puidust alusele, lisades üldisele esteetikale veidi naturaalset ilu.

 • Dekoratsioon Buddha Candle on valmistatud kvaliteetsest ja tugevast resiinist
  Tarne 1-3 päeva!
  25.00 

  Dekoratsioon Buddha Candle suurendab ruumis positiivset energiat ja on suurepärane võimalus saada osa Buddha tarkusest ja rahulikkusest. Kuju on valmistatud kvaliteetsest ja tugevast resiinist ning sellel on kaunis mitmevärviline viimistlus. Kui olete idamaise kultuuri ja filosoofia austaja, siis Buddha kuju on just Teile mõeldud.

 • Puidust küünal Natural. -24% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Küünal Natural on minimalistlik ja kaasaegne, milles stiil ühendab disaini ja funktsionaalsuse. Küünal sobib suurepäraselt iga ruumi kaunistamiseks ja ainulaadse interjööri loomiseks.

 • stiilne küünal Arch
  Tarne 1-3 päeva!
  beez
  valge
  Clear
  10.00 

  Küünal Arch on minimalistlik ja kaasaegne, milles stiil ühendab disaini ja funktsionaalsuse. Küünal on saadaval kahes erinevas toonis ja sobib suurepäraselt iga ruumi kaunistamiseks ja ainulaadse interjööri loomiseks.

 • Trendikas küünal Bubbles Small.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  4.00 

  Küünal Bubbles Small on minimalistlik ja kaasaegne, milles stiil ühendab disaini ja funktsionaalsuse. Küünal on saadaval kahes erinevas toonis ja sobib suurepäraselt iga ruumi kaunistamiseks ja ainulaadse interjööri loomiseks.

 • Trendikas küünal Urban Bubbles.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  11.00 

  Küünal Urban Bubbles on minimalistlik ja kaasaegne, milles stiil ühendab disaini ja funktsionaalsuse. Küünal on saadaval kolmes erinevas toonis ja sobib suurepäraselt iga ruumi kaunistamiseks ja ainulaadse interjööri loomiseks.

 • Trendikas küünal Urban.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  11.00 

  Küünal Urban on minimalistlik ja kaasaegne, milles stiil ühendab disaini ja funktsionaalsuse. Küünal on saadaval kolmes erinevas toonis ja sobib suurepäraselt iga ruumi kaunistamiseks ja ainulaadse interjööri loomiseks.

 • Omanäolise disainiga küünlahoidja Modern.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Omanäolise disainiga küünlahoidja Modern on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalg on valmistatud alumiiniumist ja saadaval kahes toonis, kuldne ja hõbedane.

 • minimalistliku disainiga küünlajalgade komplekt Rose
  Tarne 1-3 päeva!
  29.00 

  Minimalistliku disainiga küünlajalgade komplekt Rose on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalad on valmistatud metallist ja viimistletud kuldse tooniga. Asetage küünlahoidjad lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • kahest osast koosnev küünlajalgade komplekt Urban
  Tarne 1-3 päeva!
  45.00 
  Kuumakse al. 7.65 

  Pilkupüüdva disainiga küünlajalgade komplekt Urban on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalad on valmistatud resiinist ning kujundatud omapärases stiilis. Asetage küünlahoidjad lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • Stiilne küünlajalg BLACK -6% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  29.00 

  Küünlajalg BLACK on minimalistliku disainiga, pakkudes samas nii stiilsust kui ka elegantsust. Musta viimistlusega ja 40,5 cm kõrge küünlajalg on trendikas lisand Teie interjööri. Küünlajalg on valmistatud alumiiniumist.

 • Metallist küünlajalg Classic.
  Tarne 1-3 päeva!
  39.00 
  Kuumakse al. 6.63 

  Küünlajalg Classic on tõeline pärl Teie kodus, andes interjöörile hubase stiili. Küünlajala kaunid detailid ja kuldne viimistlus lisavad teie koju veidi vana maailma hõngu ning stiilsust. Küünlajalg on valmistatud tugevast ja vastupidavast metallist.

 • stiilne küünlajalg Chandelier -16% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  38.00 
  Kuumakse al. 6.46 

  Küünlajalg Chandelier on vapustav kodukaunistus, millel on klanitud kuldne raam, mis kiirgab elegantset ja kutsuvat esteetikat. Oma julge välimusega lisab küünlahoidja igasse ruumi glamuuri. Asetage see konsoollauale või põrandale, et luua dünaamiline stiil, mis elavdab ruumi koheselt. Küünlahoidja kiirgav soe kuma loob hubase õhkkonna, samas kui kaunis disain toob kaasa luksuse ja külluse tunde.

 • Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Glass.
  Tarne 1-3 päeva!
  25.00 

  Pilkupüüdva disainiga küünlajalg Glass on inspireeritud kaasaegsest stiilist. Küünlajalg on valmistatud klaasist ning kujundatud omapärases stiilis. Asetage küünlahoidja lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks.

 • Viiele küünlale mõeldud Küünlajalg Light
  Tarne 1-3 päeva!
  55.00 
  Kuumakse al. 4.73 

  Küünlajalg Light on mõeldud kasutamiseks viiele küünlale. Asetage küünlahoidja lauale ja rõõmustage oma külalisi ja lähedasi, et muuta iga sündmus erilisemaks. Küünlahoidja on valmistatud vastupidavast metallist ja viimistletud halli tooniga.