Seinadekoratsioonid

Seinadekoratsioonid on suurepärased sisekujunduselemendid, mis annavad interjöörile värskust ja atraktiivsust. Meie tootevalikus on erineva stiili, suurusega ja materjalidest dekoratsioone seintele.

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Tarne
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal

56 Products

 • Seinadekoratsioon Angel Wings. -40% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  Original price was: 310.00 €.Current price is: 186.00 €.
  Kuumakse al. 9.64 

  Suuremõõtmeline seinakaunistus, mis koosneb hõbedasest tiivapaarist, 106 x 61 x 5 cm (K/L/D).


  Toote tarneaeg on 1-3 päeva.

 • Seinadekoratsioon Set Oguz. -50% Allahindlus
  Original price was: 249.00 €.Current price is: 124.00 €.
  Kuumakse al. 7.81 

  Seinadekoratsioon Set Oguz, mõõtudega 35,64×3,1×89,53.

 • Metallist seinadekoratsioon Gold Set.
  101.00 
  Kuumakse al. 6.37 

  Seinadekoratsioon Gold Set on elegantne ja pilkupüüdev kaunistus, mis lisab luksust ning stiilsust esikule, elutoale või magamistoale. Kaunis aksessuaar on valmistatud metallist, mis on viimistletud kuldse tooniga, tuues ruumi soojust ning sära. Gold Set seinadekoratsioon on suurepärane võimalus anda oma kodule unikaalne ja eksklusiivne välimus, rõhutades isikupära ning stiilitunnetust.

 • Seinadekoratsioon Urban on elegantne ja pilkupüüdev kaunistus.
  105.00 
  Kuumakse al. 6.62 

  Seinadekoratsioon Urban on elegantne ja pilkupüüdev kaunistus, mis lisab stiilsust esikule, elutoale või magamistoale. Ümmargune aksessuaar on valmistatud mangopuidust ning viimistletud valge ja naturaalse tooniga, tuues ruumi soojust. Seinadekoratsioon on suurepärane võimalus anda oma kodule unikaalne  välimus, rõhutades isikupära ning stiilitunnetust.

 • Mangipuidust seinadekoratsioon Mango Light.
  107.00 
  Kuumakse al. 6.75 

  Seinadekoratsioon Mango Light on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes ruumile visuaalset atraktiivsust ja naturaalset puudutust. Ümmargustest detailidest seinakaunistus on valmistatud mangopuidust ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Mangopuidust seinadekoratsioon Mango Round.
  118.00 
  Kuumakse al. 7.45 

  Seinadekoratsioon Mango Round on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes ruumile visuaalset atraktiivsust ja naturaalset puudutust. Ümmargustest detailidest seinakaunistus on valmistatud mangopuidust ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Valge seinadekoratsioon Mandala Blanco.
  129.00 
  Kuumakse al. 8.13 

  Seinadekoratsioon Mandala Blanco on suurepärane täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile põnevat visuaalset puudutust. Ümmargune seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • 139.00 
  Kuumakse al. 8.77 

  Seinadekoratsioon Mandala on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Ümmargune seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Seinadekoratsioon Negra on originaalse disainiga.
  148.00 
  Kuumakse al. 7.66 

  Seinadekoratsioon Negra on originaalse disainiga kaunistus, mis sobib kasutamiseks esiku, elutoa või magamistoa seinal. Aksessuaar on valmistatud mdf-ist ning viimistletud kihilise vormiga, mis muudab selle pilkupüüdvaks kunstiteoseks.

 • Seinadekoratsioon Madeira on originaalse disainiga kaunistus.
  165.00 
  Kuumakse al. 8.55 

  Seinadekoratsioon Madeira on originaalse disainiga kaunistus, mis sobib kasutamiseks esiku, elutoa või magamistoa seinal. Aksessuaar on valmistatud puidust ning viimistletud kihilise vormiga, mis muudab selle pilkupüüdvaks kunstiteoseks.

 • Ümmargune seinadekoratsioon Dotts.
  198.00 
  Kuumakse al. 10.25 

  Seinadekoratsioon Dotts on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Ümmargune seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Kolmest osast koosnev seinadekoratsioon Flower Set.
  198.00 
  Kuumakse al. 10.25 

  Värskendage interjööri kauni seinadekoratsioon Flower Set abil. Kolmest osast koosnev, lilleõisi kujutav seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ja klaasist.

 • Seinadekoratsioon Castle.
  189.00 
  Kuumakse al. 9.79 

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga, mis on võluva kulutatud viimistlusega. Seinadekoratsioon Castle on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Suuremõõtmeline seinadekoratsioon Neoclassic.
  238.00 
  Kuumakse al. 12.34 

  Seinadekoratsioon Neoclassic on omanäoline ja suurte mõõtmetega kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Seinadekoratsioon Modern 3D on stiilne kaunistus.
  220.00 
  Kuumakse al. 11.39 

  Seinadekoratsioon Modern 3D on stiilne kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Kaasaegse disainiga seinadekoratsioon Abstract Grey.
  Tarne 1-3 päeva!
  88.00 
  Kuumakse al. 7.54 

  Kaasaegse disainiga seinadekoratsioon Abstract Grey on kaunis detail interjöörile täiendava stiili lisamiseks. Metallist abstraktsed kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga aksessuaari. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Puidust seinadekoratsioon Bird.
  180.00 
  Kuumakse al. 9.35 

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga. Seinadekoratsioon Bird on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Musta tooniga viimistletud seinadekoratsioon Mango.
  Tarne 1-3 päeva!
  38.00 
  Kuumakse al. 6.46 

  Seinadekoratsioon Mango on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Ümmarguse kujuga seinakaunistus on valmistatud tugevast mangopuidust ja viimistletud musta tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kaunis seinadekoratsioon Round Tree
  159.00 
  Kuumakse al. 8.23 

  Seinadekoratsioon Round Tree on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kahest osast koosnev seinadekoratsioon White Set
  205.00 
  Kuumakse al. 10.63 

  Värskendage interjööri kauni seinadekoratsioon White Set abil. Kahest osast koosnev seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud mdf-ist.

 • stiilne seinadekoratsioon Modern
  175.00 
  Kuumakse al. 9.08 

  Seinadekoratsioon Modern on stiilne kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kaunis seinadekoratsioon Mirror
  80.00 
  Kuumakse al. 6.81 

  Seinadekoratsioon Mirror on stiilne kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Lisage seinale ilu ja omapära ornamentidega kaunistatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas.

 • originaalne seinadekoratsioon Framed Leaves
  90.00 
  Kuumakse al. 7.67 

  Seinadekoratsioon Framed Leaves lisab igale ruumile looduse puudutust ja elegantsi. Lehtede kujutised toovad seinale loodusliku ja orgaanilise vibe’i, luues rahustava atmosfääri. Dekoratsioon on valmistatud metallist, mis annab sellele vastupidavuse. Kuldse tooniga viimistlus lisab keerukust ja glamuuri, muutes selle täiuslikuks aksessuaariks kaasaegse ja luksusliku interjööri jaoks.

 • stiilne seinadekoratsioon Elevant
  Tarne 1-3 päeva!
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Seinadekoratsioon Elevant, mõõtudega 41X11X38.

 • 3 osast koosnev seinadekoratsioon Palm Set.
  220.00 
  Kuumakse al. 11.39 

  Värskendage interjööri kauni seinadekoratsioon Palm Set abil. Kolmest osast koosnev, palmilehti kujutav seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ja klaasist.

 • Metallist seinadekoratsioon Tree Set.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Värskendage oma interjööri kauni seinadekoratsioon Tree Set abil. Kolmest osast koosnev puu kujuline seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ja viimistletud musta tooniga.

 • Metallist seinadekoratsioon Cottage.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Võluv seinadekoratsioon Cottage on kaunis aktsent igale seinale. Metallist valmistatud dekoratsioon on viimistletud stiilselt harmoneeruvate toonidega, mis annavad disainile kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • Metallist seinadekoratsioon Vintage.
  89.00 
  Kuumakse al. 7.60 

  Seinadekoratsioon Vintage on stiilne seinale riputatav kaunistus. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Puidust ja metallist seinadekoratsioon World.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Seinadekoratsioon World laiendab vaadet maailmale stiilsel viisil. Möödunud aegade hõnguline maailma kaart toob igasse koju imelise hõngu. Dekoratsioonil on tähelepanu köitev vintage efekt ning see on julge esitlus teie seinal. Atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Omapärase disaniga seinadekoratsioon Modern Black.
  Tarne 1-3 päeva!
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Omapärase disaniga seinadekoratsioon Modern Black on kaunis aksessuaar interjöörile stiili lisamiseks. Metallist kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga dekoratsiooni. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • puu kujuline seinadekoratsioon Tree Metal
  129.00 
  Kuumakse al. 8.13 

  Seinadekoratsioon Tree Metal pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud metallist.

 • Metallist seinadekoratsioon Cobre .
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinadekoratsioon Cobre on stiilne seinale riputatav kaunistus. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Seinadekoratsioon Golden on kaunis aktsent interjööri.
  147.00 
  Kuumakse al. 7.61 

  Võluv seinadekoratsioon Golden on kaunis aktsent interjööri seinale. Metallist valmistatud dekoratsioon on viimistletud kuldse tooniga, mis annab lilleteemalisele disainile kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • stiilne seinadekoratsioon Tree
  Tarne 1-3 päeva!
  125.00 
  Kuumakse al. 7.89 

  Seinadekoratsioon Tree disain pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud metallist.

 • Omapärase disaniga seinadekoratsioon Pared.
  Tarne 1-3 päeva!
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Omapärase disaniga seinadekoratsioon Pared on kaunis aksessuaar interjöörile stiili lisamiseks. Metallist abstraktsed kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga dekoratsiooni. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Metallist seinadekoratsioon Oriental.
  Clear
  65.00 
  Kuumakse al. 5.53 

  Värskendage oma interjööri kauni seinadekoratsioon Oriental abil. Kauni kujuga dekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ning saadaval kahe erineva tooniga – hõbedane ja kuldne.

  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • romantiline seinadekoratsioon Wings
  Tarne 1-3 päeva!
  125.00 
  Kuumakse al. 7.89 

  Värskendage oma interjööri kauni seinadekoratsioon Wings abil. Kaunis tiibade kujuline dekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on viimistletud valge ja naturaalse tooniga.

 • Stiilne Seinadekoratsioon White -16% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  Original price was: 50.00 €.Current price is: 42.00 €.
  Kuumakse al. 7.14 

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga. Seinadekoratsioon White on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Aga miks mitte ka täiendada klassikalise, rustikaalse või isegi modernses stiilis vannitoa seinu, kombineerides seda modernse sanitaartehnikaga. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Mdf-ist seinadekoratsioon Decape. -26% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  Original price was: 39.00 €.Current price is: 29.00 €.

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga. Seinadekoratsioon Decape on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Aga miks mitte ka täiendada klassikalise, rustikaalse või isegi modernses stiilis vannitoa seinu, kombineerides seda modernse sanitaartehnikaga. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Metallist dekoratsioon seinale Abstract Gold.
  97.00 
  Kuumakse al. 6.12 

  Võluv dekoratsioon seinale Abstract Gold on kaunis aktsent interjööri. Metallist valmistatud dekoratsioon on viimistletud kuldse, musta ja valge tooniga, mis annavad lilleteemalisele disainile kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • Kaunis dekoratsioon seinale Leaves
  98.00 
  Kuumakse al. 6.18 

  Dekoratsioon seinale Leaves lehtede disain pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele, millel on selgelt orgaaniline välimus. Seinakaunistus on valmistatud tugevast metallist ja puidust.

 • Stiilne dekoratsioon seinale Urban
  98.00 
  Kuumakse al. 6.18 

  Dekoratsioon seinale Urban on stiilne seinale riputatav kaunistus. Metallist paneelil on erinevates toonides lõigatud ringid ja kuldsed detailid. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Kaasaegse disainiga dekoratsioon seinale Pink.
  120.00 
  Kuumakse al. 7.58 

  Kaasaegse disainiga dekoratsioon seinale Pink on kaunis detail interjöörile täiendava stiili lisamiseks. Metallist ringikujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva kooslusega aksessuaari. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Kaasaegse disainiga dekoratsioon seinale Glam.
  130.00 
  Kuumakse al. 8.21 

  Kaasaegse disainiga dekoratsioon seinale Glam on omapärane aksessuaar interjöörile täiendava stiili lisamiseks. Kaunis seinadekoratsioon on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Kaunis seinadekoratsioon Puu
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Seinadekoratsioon Puu disain pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud metallist.

 • Ainulaadse disainiga seinadekoratsioon Glam.
  119.00 
  Kuumakse al. 7.49 

  Ainulaadse disainiga seinadekoratsioon Glam lisab ruumile stiilsust. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa. Paigutage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nii nagu rohkem sobib.

 • Omapärase disaniga seinadekoratsioon Metall.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Omapärase disaniga seinadekoratsioon Metall on kaunis aksessuaar stiili lisamiseks interjöörile. Metallist abstraktsed kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga dekoratsiooni. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Tarne 1-3 päeva!
  189.00 
  Kuumakse al. 9.79 

  Kaasaegse disainiga seinadekoratsioon Abstrakt on kaunis detail interjöörile täiendava stiili lisamiseks. Metallist abstraktsed kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga aksessuaari. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Võluv seinadekoratsioon Natural. -18% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  Original price was: 49.00 €.Current price is: 40.00 €.
  Kuumakse al. 6.80 

  Võluv seinadekoratsioon Natural on kaunis aktsent seinale. Seinakaunistus on viimistletud ringikujuliste detailidega, mis annavad kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • Kaunis dekoratsioon seinale Round Mirror
  Tarne 1-3 päeva!
  155.00 
  Kuumakse al. 8.04 

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas. Dekoratsioon seinale Round Mirror on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Stiilne dekoratsioon seinale Flores
  190.00 
  Kuumakse al. 9.84 

  Dekoratsioon seinale Flores on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Lisage seinale elu ja omapära kaunite detailidega seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Kaunis seinadekoratsioon Curved
  190.00 
  Kuumakse al. 9.84 

  Lisage seinale elu ja omapära ornamentidega kaunistatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas. Seinadekoratsioon Curved on kaunis täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Peeglist taustaga seinadekoratsioon Romantic
  195.00 
  Kuumakse al. 10.10 

  Seinadekoratsioon Romantic on kaunis täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Lisage seinale ilu ja omapära ornamentidega kaunistatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Stiilne seinadekoratsioon Flower
  195.00 
  Kuumakse al. 10.10 

  Seinadekoratsioon Flower on kaunis lillemotiividega kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Lisage seinale ilu ja omapära ornamentidega kaunistatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas.