Seinadekoratsioonid

Seinadekoratsioonid on suurepärased sisekujunduselemendid, mis annavad interjöörile värskust ja atraktiivsust. Meie tootevalikus on erineva stiili, suurusega ja materjalidest dekoratsioone seintele.

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal
  Tarne

48 Products

 • Puidust seinadekoratsioon Bird.
  Tarne 1-3 päeva!
  160.00 
  Kuumakse al. 8.29 

  Lisage seinale elu ja omapära nikerdatud seinapaneeliga. Seinadekoratsioon Bird on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Kolmest osast koosnev seinadekoratsioon Romantic Set.
  Tarne 1-3 päeva!
  80.00 
  Kuumakse al. 6.81 

  Seinadekoratsioon Romantic Set on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile romantilist puudutust. Kolmest osast koosnev seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • Musta tooniga viimistletud seinadekoratsioon Mango.
  Tarne 1-3 päeva!
  38.00 
  Kuumakse al. 6.46 

  Seinadekoratsioon Mango on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Ümmarguse kujuga seinakaunistus on valmistatud tugevast mangopuidust ja viimistletud musta tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kaunis seinadekoratsioon Round Tree
  159.00 
  Kuumakse al. 8.23 

  Seinadekoratsioon Round Tree on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa, pakkudes interjöörile naturaalset puudutust. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud mdf-ist ja viimistletud kulutatud valge tooniga. Kasutage kaunist aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kahest osast koosnev seinadekoratsioon White Set
  205.00 
  Kuumakse al. 10.63 

  Värskendage interjööri kauni seinadekoratsioon White Set abil. Kahest osast koosnev seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud mdf-ist.

 • stiilne seinadekoratsioon Modern
  175.00 
  Kuumakse al. 9.08 

  Seinadekoratsioon Modern on stiilne kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • kaunis seinadekoratsioon Mirror
  80.00 
  Kuumakse al. 6.81 

  Seinadekoratsioon Mirror on stiilne kaunistus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Lisage seinale ilu ja omapära ornamentidega kaunistatud seinapaneeliga, millel on taustaks peegelklaas.

 • originaalne seinadekoratsioon Framed Leaves
  90.00 
  Kuumakse al. 7.67 

  Seinadekoratsioon Framed Leaves lisab igale ruumile looduse puudutust ja elegantsi. Lehtede kujutised toovad seinale loodusliku ja orgaanilise vibe’i, luues rahustava atmosfääri. Dekoratsioon on valmistatud metallist, mis annab sellele vastupidavuse. Kuldse tooniga viimistlus lisab keerukust ja glamuuri, muutes selle täiuslikuks aksessuaariks kaasaegse ja luksusliku interjööri jaoks.

 • Seinadekoratsioon Hoja Gold on metallist.
  99.00 
  Kuumakse al. 6.25 

  Seinadekoratsioon Hoja Gold lisab igale ruumile looduse puudutust ja elegantsi. Lehtede kujutised toovad seinale loodusliku vibe’i, luues rahustava atmosfääri. Dekoratsioon on valmistatud metallist, mis annab sellele vastupidavuse. Kuldse tooniga viimistlus lisab keerukust ja glamuuri, muutes selle täiuslikuks aksessuaariks kaasaegse ja luksusliku interjööri jaoks.

 • stiilne seinadekoratsioon Elevant
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Seinadekoratsioon Elevant lisab teie interjööri eksootilist puudutust. Peegelklaasist detalidega viimistletud dekoratsioon on elevandi pea kujuline. Atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • 3 osast koosnev seinadekoratsioon Palm Set.
  220.00 
  Kuumakse al. 11.39 

  Värskendage interjööri kauni seinadekoratsioon Palm Set abil. Kolmest osast koosnev, palmilehti kujutav seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ja klaasist.

 • Metallist seinadekoratsioon Tree Set.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Värskendage oma interjööri kauni seinadekoratsioon Tree Set abil. Kolmest osast koosnev puu kujuline seindekoratsioon sobib paigutamiseks elutoa, esiku või magamistoa seinale. Dekoratsioon on valmistatud metallist ja viimistletud musta tooniga.

 • Metallist seinadekoratsioon Cottage.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Võluv seinadekoratsioon Cottage on kaunis aktsent igale seinale. Metallist valmistatud dekoratsioon on viimistletud stiilselt harmoneeruvate toonidega, mis annavad disainile kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • Metallist seinadekoratsioon Vintage.
  89.00 
  Kuumakse al. 7.60 

  Seinadekoratsioon Vintage on stiilne seinale riputatav kaunistus. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Puidust ja metallist seinadekoratsioon World.
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Seinadekoratsioon World laiendab vaadet maailmale stiilsel viisil. Möödunud aegade hõnguline maailma kaart toob igasse koju imelise hõngu. Dekoratsioonil on tähelepanu köitev vintage efekt ning see on julge esitlus teie seinal. Atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Omapärase disaniga seinadekoratsioon Modern Black.
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Omapärase disaniga seinadekoratsioon Modern Black on kaunis aksessuaar interjöörile stiili lisamiseks. Metallist kujutised moodustavad juhusliku ja pilkupüüdva mustriga dekoratsiooni. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • puu kujuline seinadekoratsioon Tree Metal
  129.00 
  Kuumakse al. 8.13 

  Seinadekoratsioon Tree Metal pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud metallist.

 • Metallist seinadekoratsioon Cobre .
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinadekoratsioon Cobre on stiilne seinale riputatav kaunistus. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Metallist seinadekoratsioon Blue.
  130.00 
  Kuumakse al. 8.21 

  Seinadekoratsioon Blue on stiilne seinale riputatav kaunistus. Metallist paneelil on valge ja sinise tooniga lõigatud ringid ja kuldsed detailid. Visuaalselt atraktiivne seinakaunistus on suurepäraseks lisandiks esikusse, magamistuppa, külalistetuppa, kontorisse ning elutuppa.

 • Seinadekoratsioon Golden on kaunis aktsent interjööri.
  147.00 
  Kuumakse al. 7.61 

  Võluv seinadekoratsioon Golden on kaunis aktsent interjööri seinale. Metallist valmistatud dekoratsioon on viimistletud kuldse tooniga, mis annab lilleteemalisele disainile kütkestava visuaalse ilu. Paigaldage dekoratsioon horisontaalselt või vertikaalselt, just nagu Teile rohkem meeldib.

 • stiilne seinadekoratsioon Tree
  125.00 
  Kuumakse al. 7.89 

  Seinadekoratsioon Tree disain pakub interjöörile naturaalset puudutust, mis teeb sellest täiusliku ja elegantse aksessuaari. Lihtsa disainiga seinadekoratsioon on kaunis austusavaldus loodusele. Puu kujuline seinakaunistus on valmistatud metallist.