Muud aksessuaarid

Pilkupüüdvad ja stiilsed aksessuaarid teie koju!

Meie tootevalikust leiate erinevaid aksessuaare ja sisustuselemente nagu pleedid, dekoratiivpadjad, nurga- ning serveerimislauad, kellad, küünlajalad aga ka Kare Design’i erinevaid omanäolisi dekoratiivelemente. Kaunista enda kodu stiilselt!

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal
  Tarne

16 Products

 • Komplekt Viski on stiilne komplekt, mis sisaldab viski serveerimise tarvikuid.
  Tarne 1-3 päeva!
  17.00 

  Komplekt Viski on stiilne komplekt, mis sisaldab viski serveerimise tarvikuid. Komplekt on suurepärane kingitus viskigurmaanidele.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Veini Set Five on stiilne viie osaline veinitarvikute komplekt.
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Veini Set Five on stiilne viie osaline veinitarvikute komplekt. Komplekt sisaldab tilkumisvastast rõngast, fooliumlõikurit, korki ja pudeliavajat. Komplekt on suurepärane kingitus veinigurmaanidele.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Mäng Card Player on stiilne lisand igale mänguõhtule.
  Tarne 1-3 päeva!
  12.00 

  Mäng Card Player on stiilne lisand igale mänguõhtule.  Täringud ja mängukaardid on kaunis kvaliteetses sheeshami puidust karbis.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Mängu komplekt Player on originaalne kingitus.
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Mängu komplekt Player on originaalne kingitus, millest saab ilus mälestus. Täringud ja mängukaardid on stiilses mangopuidust karbis.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Mängu komplekt Laton on omanäoline ja eriline kingitus.
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Mängu komplekt Laton on omanäoline ja eriline kingitus, millest saab ilus mälestus.  Doomino nupud ja mängukaardid on kaunis puidust karbis.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Mäng Cards Set on omanäoline ja eriline kingitus.
  Tarne 1-3 päeva!
  25.00 

  Mäng Cards Set on omanäoline ja eriline kingitus, millest saab ilus mälestus. Täringud, doomino nupud ja mängukaardid on kaunis puidust karbis, millel on klaasist kaas.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Mäng Sheesham on omanäoline ja eriline kingitus.
  Tarne 1-3 päeva!
  15.00 

  Mäng Sheesham on omanäoline ja eriline kingitus, millest saab ilus mälestus. Täringud ja mängukaardid on kaunis puidust karbis.


  Toote tarneaeg 1-3 päeva.

 • Śtiilne Kare veinijahutaja Octopus.Śtiilne Kare veinijahutaja Octopus.
  269.00 
  Kuumakse al. 11.06 

  Stiilipuhas Kare veinijahutaja Octopus on lisaks funktsionaalsusele ka suurepärane dekoratiivne element. Coolerit saab lisaks kasutada uhkete lillekaunistuste jaoks või võtmete, mobiiltelefonide ja teiste esemete hoiustamiseks.


  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Kare raamatuhoidja Rhino on stiilne ninasarviku pea kujuline hoidik raamatutele.
  61.00 
  Kuumakse al. 5.25 

  Kare raamatuhoidja Rhino on  stiilne ninasarviku pea kujuline hoidik raamatutele. Käsitsi viimistletud raamatuhoidja koosneb kahest osast ning seda võib kasutada ka dekoratsioonina.


  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Ainulaadse disainiga Kare abilaud Meerkat Sisters.Ainulaadse disainiga Kare abilaud Meerkat Sisters.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 
  Kare abilaud Meerkat Sisters kujutab armsaid loomi, kes oma erksuse ja rahuldamatu uudishimu poolest, on jumalikud olendid. Ainulaadse disainiga abilaud on võluv lisand loominguliselt kaunistatud lugemisnurgale või dekoratiivne täiendus taimedele.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Stiilne are abilaud Polar Bear.Stiilne are abilaud Polar Bear.
  142.00 
  Kuumakse al. 7.36 
  Kelmikas Kare abilaud Polar Bear kujutab jääkaru, kes hoiab oma pea kohal lauda. Ainulaadse disainiga abilaud on võluv lisand loominguliselt kaunistatud lugemisnurgale või dekoratiivne täiendus taimedele.
 • Kelmikas Kare abilaud Animal Bear.Kelmikas Kare abilaud Animal Bear.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 
  Kelmikas Kare abilaud Animal Bear kujutab karu, kes hoiab oma pea kohal lauda. Ainulaadse disainiga abilaud on võluv lisand loominguliselt kaunistatud lugemisnurgale või dekoratiivne täiendus taimedele.

   

   

 • Originaalne Kare abilaud Mr Jack.Originaalne Kare abilaud Mr Jack.
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 
  Originaalne Kare abilaud Mr Jack loob meeleolu ja lisab interjöörile värsket võlu. Abilaud  kujutab koera, kes hoiab oma pea kohal lauda. Ainulaadse disainiga abilaud on võluv lisand loominguliselt kaunistatud lugemisnurgale või dekoratiivne täiendus taimedele.

   

 • Kare Gorilla Side XL Black on suuremõõtmeline primaatKare Gorilla Side XL Black on suuremõõtmeline primaat
  595.00 
  Kuumakse al. 21.53 

  Kare Gorilla Side XL Black on suuremõõtmeline primaat. Rahulik gorilla sarnaneb hämmastavalt tõelisega. Võite kindel olla, et see ei jää tähelepanuta. Ebatavaline dekoratiivne kuju avaldab mõju omapära ja ainulaadsusega.


  Toote eeldatav tarneaeg 8-12 nädalat.

 • Kare Armchair Butterfly Brown Econo on näide suurepärasest loomingust.Kare Armchair Butterfly Brown Econo on näide suurepärasest loomingust.
  299.00 
  Kuumakse al. 12.25 

  Kare Armchair Butterfly Brown Econo on näide suurepärasest loomingust. Tugitool võlub oma ainulaadse kujuga, mis on ajatu disainiga. Tool on kaetud kõrgekvaliteedilise nahaga, millele lisab stiilsust metallist raam. Tool ühendab endas elegantsi ja erakordse istumismugavuse.
  Tugitool põhineb originaalse klassika disainil, aastast 1938 ning tänu ajatule elegantsile peetakse seda üheks 20. sajandi stiili määravaks tooliks. Seda tüüpi tugitooli peeti juba 1950. aastate lõpus klassikaks ja see lisati New Yorgi moodsa kunsti muuseumi kogusse. Iseloomuliku kujunduse tõttu on tugitool arhitektide seas väga populaarne ja seda saab näha paljudes Hollywoodi filmides. Tool on saadaval ka teistes toonides.

  • Raam: naturaalsest terasest toru, iste: täisnahast loomanahaga kaetud nahk Nappa.
  • 100 kg, max. kandevõime.
  • 40 cm istmumise kõrgus.
  • Hooldada nagu igat teist nahast toodet.
  • Kaalub 2,25 kg.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Ashley Jackford serveerimislaud on minimalistlikute joontega praktiline aksessuaarAshley Jackford serveerimislaud on minimalistlikute joontega praktiline aksessuaar -30% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  168.00 
  Kuumakse al. 8.71 

  Ashley Jackford serveerimislaud on minimalistlikute joontega praktiline aksessuaar Teie kodus. Läbipaistvast klaasist lauaplaat ja riiul tagavad kerge ja õhulise väljanägemise. Vananenud kuldtooniga viimistlus annab metallile lusksuliku välimuse.

  • Valmistatud metallist ja klaasist.
  • Vajalik kokkupanek.
  • Serveerimislaual on 2 riiulit.
  • Laual on rattad selle kergeks liigutamiseks.

  Toote tarneaeg 1-3 päeva.