Dekoratsioonid

Dekoratsioonid on suurepärased sisekujunduselemendid diivanilaudadele, konsoolidele ja riiulitele ning sobivad ka ideaalselt kingituseks.

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal
  Tarne

130 Products

 • peegli detailidega Kare Dragonfly Mirror 71Peegli detailidega Kare Dragonfly Mirror
  139.00 
  Kuumakse al. 8.77 

  Peegli detailidega Kare Dragonfly Mirror 71 dekoratsioon kujutab kiili, mis on kõike muud kui tavapärane. Aksessuaar sobib suurepäraselt seinale kõrvuti koos teiste peeglitega, andes sisekujundusele atraktiivse ja visuaalselt meeldiva elemendi. Dekoratsioon on valmistatud peegelklaasist ja polüresiinist.


  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Peegli detailidega Kare Dragonfly Mirror 27x35cmPeegli detailidega Kare Dragonfly Mirror
  50.00 
  Kuumakse al. 8.50 

  Peegli detailidega Kare Dragonfly Mirror 27x35cm dekoratsioon kujutab kiili, mis on kõike muud kui tavapärane. Aksessuaar sobib suurepäraselt seinale kõrvuti koos teiste peeglitega, andes sisekujundusele atraktiivse ja visuaalselt meeldiva elemendi. Dekoratsioon on valmistatud peegelklaasist ja polüresiinist.


  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Ainulaadse ja meeleoluka disainiga dekoratsioon Leopard.
  Tarne 1-3 päeva!
  110.00 
  Kuumakse al. 6.95 

  Ainulaadse ja meeleoluka disainiga dekoratsioon Leopard hoiab kandikut, kuhu saate paigutada väiksemaid esemeid. Kuju sobib ideaalselt esikusse külalisi tervitama või elutuppa ning miks mitte ka kontorisse. Troopikast inspireeritud aksessuaar on valmistatud vastupidavast ja tugevast resiinist.

 • Ainulaadse ja meeleoluka disainiga dekoratsioon Orangutan.
  Tarne 1-3 päeva!
  55.00 
  Kuumakse al. 4.73 

  Ainulaadse ja meeleoluka disainiga dekoratsioon Orangutan kujutab istuvat gorrilat. Gorilla figuur sobib ideaalselt esikusse külalisi tervitama või elutuppa ning miks mitte ka kontorisse. Aksessuaar on valmistatud vastupidavast ja tugevast resiinist ning viimistletud hõbedase tooniga.

 • Kaunis elevandi kuju, mis sümboliseerib jõudu, viljakust.
  Tarne 1-3 päeva!

  Elevandi kuju sümboliseerib jõudu, viljakust ja pakub kodule kaitset negatiivse energia eest. Detailide rikas elevantide kuju lont on ülespoole, mis tähendab õnne ja edu. Armsa elevandikuju võite paigutada kontorisse, välisukse juurde, elutuppa või voodi kõrvale, lisaks on see ideaalne kingitus lähedastele ja sõpradele. Kuju on saadaval kahe erineva tooniga, kuldne ja beez.

 • Dekoratsioon Elevandid sümboliseerib jõudu.
  Tarne 1-3 päeva!
  32.00 
  Kuumakse al. 5.44 

  Dekoratsioon Elevandid sümboliseerib jõudu, viljakust ja pakub kodule kaitset negatiivse energia eest. Valge ja sinise tooniga ja detailide rikas elevantide kuju lont on ülespoole, mis tähendab õnne ja edu. Armsa elevandikuju võite paigutada kontorisse, välisukse juurde, elutuppa või voodi kõrvale, lisaks on see ideaalne kingitus lähedastele ja sõpradele.

 • stiilne dekoratsioon Bush
  Tarne 1-3 päeva!
  55.00 
  Kuumakse al. 4.73 

  Dekoratsioon Bush ühendab endas esmaklassilisi materjale ja unikaalset kujundust. Põõsa kujuga dekoratsioon on valmistatud vastupiavast metallist ja asub elegantsel marmor alusel. Dekoratsioon on suurepärane sisekujunduselement diivanilaudadele, konsoolidele ja riiulitele ning sobib ka ideaalselt kingituseks.

 • kaunis dekoratsioon Hourglass Gold
  Tarne 1-3 päeva!
  29.00 

  Dekoratsioon Hourglass Gold ühendab täiuslikus harmoonias esteetika ja funktsionaalsuse. Klaaskorpuse sile ümar kuju ja vastupidav metallist raam täiendavad üksteist ainulaadsel, kaunil ja elegantsel viisil. Tehke paus igapäevasest stressist ja lõõgastuge raamatu, meditatsiooni või tassi teega, samal ajal kui peen liiv vaikselt langeb. Elegantne liivakell sobib suurepäraselt elutoa, magamistoa või töölaua kaunistusena ning kingituseks oma lähedastele või sõpradele.

 • Kaunis Buddha kuju Cabeza.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  36.00 
  Kuumakse al. 6.12 

  Buddha kuju Cabeza on valmistatud vastupidavast resiinist ja kauni detailiderohke viimistlusega, mis muudab kuju eriti silmapaistvaks. Buddha kuju kohalolekuga saate luua oma isikliku lõõgastava ja rahuliku oaasi. Kuju on saadaval kahes toonis, pruun ja must.

 • Valgusega dekoratsioon Flower Light.
  Tarne 1-3 päeva!
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Lisage oma koju omapära ja romantilisust kauni lilleõie kujulise aksessuaari abil. Valgusega dekoratsioon Flower Light on ideaalne täiendus esikusse, elutuppa või magamistuppa. Kasutage suurepärast aksessuaari, et oma kodu ainulaadseks ja eksklusiivseks muuta.

 • metallist dekoratsioon Heron
  Tarne 1-3 päeva!
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Stiilne dekoratsioon Heron ühendab endas vaevata kaasaegsed trendid ajatu elegantsiga. Metallist valmistatud dekoratsioonil on vapustav haiguri kujutis, mis lisab igale ruumile ainulaadsust. Olenemata sellest, kas see on paigutatud kohvilaudadele, konsoolidele või riiulitele, on see põnev sisekujunduselement, mis suurendab koheselt ruumi üldist esteetilist atraktiivsust. Lisaks võib see olla ka ideaalne kingivalik lähedastele, kes hindavad kaasaegseid ja kunstilisi koduseid aktsente.

 • Valgusega Buddha LIGHT Orient
  Tarne 1-3 päeva!
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Valgusega Buddha LIGHT Orient dekoratsioon toob Teie koju eksootikat. Tai stiilis Buddha, millel on kaunistatud peakate ja meditatsiooniks suletud silmad annab meelerahu ja lõõgastust. Kuju on valmistatud vastupidavast ja tugevast klaasfiibrist ning viimistletud valge mati tooniga.

 • kaunis dekoratsioon Elevant Blue
  Tarne 1-3 päeva!
  32.00 
  Kuumakse al. 5.44 

  Dekoratsioon Elevant Blue sümboliseerib jõudu, viljakust ja pakub kodule kaitset negatiivse energia eest. Valge ja sinise tooniga ja detailide rikas elevandikuju lont on ülespoole, mis tähendab õnne ja edu. Armsa elevandikuju võite paigutada kontorisse, välisukse juurde, elutuppa või voodi kõrvale, lisaks on see ideaalne kingitus lähedastele ja sõpradele.

 • kaunis Buddha Clear
  Tarne 1-3 päeva!
  12.00 

  Buddha Clear dekoratsiooniga toote oma koju eksootikat. Kuju on valmistatud vastupidavast resiinist ja viimistletud vanutatud halli tooniga.

 • kaunis Buddha Vitarka -24% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  19.00 

  Buddha Vitarka kuju toob interjööri eksootikat. Buddha, millel on kaunistatud uhke peakate ja meditatsiooniks suletud silmad annab meelerahu ja lõõgastust. Kuju on valmistatud vastupidavast resiinist ja viimistletud säravate toonidega.

 • eksootiline Buddha kuju Gris
  Tarne 1-3 päeva!
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Buddha kuju Gris dekoratsiooniga toote oma koju eksootikat. Kuju on valmistatud vastupidavast klaasfiibrist ja viimistletud vanutatud halli tooniga.

 • Kaunis Buddha Orando.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  59.00 
  Kuumakse al. 5.07 

  Buddha Orando on valmistatud vastupidavast resiinist ja kauni detailiderohke viimistlusega, mis muudab kuju eriti silmapaistvaks. Buddha kuju kohalolekuga saate luua oma isikliku lõõgastava ja rahuliku oaasi. Kuju on saadaval kahes toonis, pruun ja must.

 • klaasfiibrist Buddha Moss Dark -17% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  49.00 
  Kuumakse al. 8.33 

  Buddha Moss Dark dekoratsiooniga toote oma koju eksootikat. Kuju on valmistatud vastupidavast klaasfiibrist ja viimistletud vanutatud pruuni tooniga.

 • Detailiderohke Buddha kuju Figur.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  45.00 
  Kuumakse al. 7.65 

  Buddha kuju Figur on valmistatud vastupidavast resiinist ja viimistletud säravate toonidega, mis muudab kuju eriti silmapaistvaks. Buddha annab ruumile positiivset energiat ja on suurepärane võimalus saada osa Buddha tarkusest ja rahulikkusest. Kuju on saadaval kahes erinevas toonis, helesinine ja tumesinine.

 • Buddha kuju Oriental on valmistatud vastupidavast resiinist.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  29.00 

  Buddha kuju Oriental on valmistatud vastupidavast resiinist ja viimistletud säravate toonidega, mis muudab kuju eriti silmapaistvaks. Buddha annab ruumile positiivset energiat ja on suurepärane võimalus saada osa Buddha tarkusest ja rahulikkusest. Kuju on saadaval kahes erinevas toonis, sinine ja roheline.

 • kaunis Buddha Verde
  Tarne 1-3 päeva!
  Abhaya
  Dhyana
  Clear
  27.00 

  Buddha Verde on valmistatud vastupidavast resiinist ja viimistletud säravate toonidega, mis muudab kuju eriti silmapaistvaks. Buddha annab ruumile positiivset energiat ja on suurepärane võimalus saada osa Buddha tarkusest ja rahulikkusest. Kuju on saadaval kahe erineva käe asendiga, Abhaya ja Dhyana.