Kellad

Kellad seinale, lauale või põrandale!

Meie tootevalikust leiate seina-, põranda- ja lauakellasid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse. Pakume kellasid erinevas stiilis ja suuruses, et võimaldada igaühel leida just enda kodu sisustusele sobiv toode. Kellade praktiline funktsioon on vaid üheks nende väärtuseks – need toimivad ka suurepäraste aksessuaaridena, lisades igasse ruumi isikupära ja stiili. Avastage meie unikaalne valik ja leidke kell, mis sobib teie koju ideaalselt

Filtrid
  Hinnavahemik
  -
  Bränd
  Tarne
  Värv
  Materjal
  Kuju
  Stiil
  Funktsioonid
  Kattematerjal

71 Products

 • Metallist seinakell Loft Black.
  107.00 
  Kuumakse al. 6.75 

  Seinakell Loft Black metallist korpusega seinakell on disainitud stiilselt ja omanäoliselt, et tuua interjööri ainulaadset iseloomu. Selle minimalistlik ja ajatu disain teeb kellast universaalse kaunistuse, mis sobib suurepäraselt iga sisekujundusega. Kvaliteetne metallist korpus tagab kella pikaealisuse ja vastupidavuse. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Seinakell Gold Circle metallist korpusega seinakell.
  112.00 
  Kuumakse al. 7.06 

  Seinakell Gold Circle metallist korpusega seinakell on disainitud stiilselt ja omanäoliselt, et tuua interjööri ainulaadset iseloomu. Kvaliteetne metallist korpus tagab kella pikaealisuse ja vastupidavuse, kindlustades, et see püsib ilus ja töökorras aastaid. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist korpusega seinakell Hierro.
  127.00 
  Kuumakse al. 8.02 

  Metallist korpusega seinakell Hierro on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist seinakell Number.
  140.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinakell Number on stiilselt kujundatud, et sobituda igasse interjööri. Kella disain on lihtne, mistõttu ta sobib paljudele maitsetele ja ruumidele. Kell on valmistatud kvaliteetsest metallist, tagades selle pikaealisuse ja vastupidavuse. Metallist konstruktsioon annab kellale ka moodsa välimuse. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Seinakell Cuadro Natural.
  Tarne 1-3 päeva!
  160.00 
  Kuumakse al. 8.29 

  Seinakell Cuadro Natural, mõõtudega 72X10X72.

 • Metallist ja puidust seinakell Pine.
  174.00 
  Kuumakse al. 9.03 

  Metallist ja puidust korpusega seinakell Pine on omanäoline ja stiilne täiendus igasse interjööri. Läbimõeldud disainiga kell pakub lisaks praktilisusele ka silmailu. Sihverplaat on kella üks eristuvamaid omadusi, olles avatud ja eksponeerides dekoratiivseid hammasrattaid. Kella rooma numbrid ei ole mitte ainult ajatud, vaid lisavad kellale ka autentset vintage-hõngu. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist korpusega seinakell Cuadro.
  170.00 
  Kuumakse al. 8.81 

  Metallist korpusega seinakell Cuadro on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Selle disain on hoolikalt läbi mõeldud, pakkudes nii silmailu kui ka praktilisust. Sihverplaat on kella üks eristuvamaid omadusi, olles avatud ja eksponeerides dekoratiivseid hammasrattaid. Kella rooma numbrid ei ole mitte ainult ajatud, vaid lisavad kellale ka autentset vintage-hõngu. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist korpusega seinakell Move.
  189.00 
  Kuumakse al. 9.79 

  Metallist korpusega seinakell Move on unikaalne ja stiilne lisand igasse koju või kontorisse. Selle eripäraks on avatud sihverplaat, mis toob esile kella dekoratiivsed hammasrattad ja rooma numbrid. See disainielement annab kellale erilise vintage-hõngu, muutes selle mitte ainult ajamõõtjaks, vaid ka silmapaistvaks kaunistuseks.

 • Metallist korpusega seinakell Rooma.
  210.00 
  Kuumakse al. 10.87 

  Metallist korpusega seinakell Rooma on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist korpusega seinakell Plata.
  210.00 
  Kuumakse al. 10.87 

  Metallist korpusega seinakell Plata on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallist korpusega seinakell Black Cristal.
  255.00 
  Kuumakse al. 10.45 

  Metallist korpusega seinakell Black Cristal on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Rauast korpusega seinakell Industrial Gold.
  315.00 
  Kuumakse al. 12.93 

  Rauast korpusega seinakell Industrial Gold on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Tõõstusliku puudutusega kella läbimõõt on 117 cm, mistõttu ei jää see kindlasti kellegile märkamata. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Ventilaatorit kujutav Kare design seinakell Propeller.
  225.00 
  Kuumakse al. 11.67 

  Kare design seinakell Propeller on kõigile neile, kes armastavad tööstuslikku disaini. Kella messingi ja musta värvikombinatsioon muudab seinakella eriti elegantseks, sõltumata sellest, kas see ripub vintage-, industriaalses või modernses interjööris. Filigraanne raam ja kella sihverplaat on valmistatud terasest, osutid, numbrid ja propeller on täiustatud messingiga.

  • Toote detailid: raam: teras (pulbervärvitud)/numbrid: teras (messingkattega).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.
  • Tarnitakse kokkupandult.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Minimalistliku stiiliga Kare design seinakell Bruno.Minimalistliku stiiliga Kare design seinakell Bruno.
  145.00 
  Kuumakse al. 7.52 

  Kare design seinakell Bruno täiustab interjööri sisekujundust ja loob vapustava fookuspunkti. Kella minimalistlik ja tagasihoidlik disain sulandub suurepäraselt erinevate sisustusstiilidega.

  • Toote detailid: keskmise tihedusega puitkiudplaat (lakitud)/numbrid: alumiinium (lakitud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Andrea.
  180.00 
  Kuumakse al. 9.35 

  Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Andrea täiendab suurepäraselt interjööri sisekujundust ja loob lummava fookuspunkti. Minimalistlik ja diskreetne disain sobitud hõlpsalt erinevate sisustusstiilidega.

  • Toote detailid: keskmise tihedusega puitkiudplaat (lakitud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Lio.
  Clear
  195.00 
  Kuumakse al. 10.10 

  Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Lio täiendab suurepäraselt interjööri sisekujundust ja loob lummava fookuspunkti. Minimalistlik ja diskreetne disain sobitud hõlpsalt erinevate sisustusstiilidega. Kell on saadaval kahes erinevas toonis: valge ja must.

  • Toote detailid: keskmise tihedusega puitkiudplaat (lakitud)/numbrid: alumiinium.
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Minimalistliku disainiga Kare design seinakell Clip Silver.
  155.00 
  Kuumakse al. 8.04 

  Kare design seinakell Clip Silver on nagu skulptuur, mis näitab aega. Seinakell ei võlub oma rafineeritud konstruktsiooniga, mis annab sellele kaasaegse ja minimalistliku välimuse. Kell on eriti efektne värvilise seina või suure mustriga tapeedil.

  • Toote detailid: raam: teras (pulbervärvitud).
  • Patareid: 1 x AA 1,5V.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Metallist raamiga Kare design seinakell Visible Sticks.
  232.00 
  Kuumakse al. 12.01 

  Kare design seinakell Visible Sticks abil kulgeb aeg stiilselt! Visible Sticks kell on äärmiselt elegantne ning olles 92 cm läbimõõduga ei saa sellest kuidagi mööda vaadata. Kell sobib suurepäraselt erinevate sisustusstiilidega, alates modernsest kuni glamuurseni.

  • Toote detailid: raam: teras (pulbervärvitud)/esiküg: akrüül.
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Minimalistlik Kare design seinakell Umbrella Chrome.
  90.00 
  Kuumakse al. 7.67 

  Kare design seinakell Umbrella Chrome on inspireeritud vihmavarjust. Igas suunas kiirgavad metallist kodarad on ümardatud läikivate metallkuulikestega. Numbrite asemel näitavad kõrged klaaskuulid dekoratiivselt aega, samal ajal kui filigraansed vihmavarjutaolised kodarad moodustavad elegantse välimusega disainielemendi. Kell Umbrella Chrome on originaalse välimusega, harmoneerudes iga sisustusstiiliga. 

  • Toote detailid: raam: teras (poleeritud)/kellamehhanism: polüstüreen.
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Metallist Kare design seinakell Factory.
  215.00 
  Kuumakse al. 11.16 

  Kare design seinakell Factory esteetiline disain rikastab iga interjööri. Selle suured mõõtmed toovad meelde mälestusi tehasesaalidest. Stiilsed ja antiiksed Rooma numbrid muudavad kella silmatorkavaks ja omanäoliseks. 

  • Toote detailid: raam: teras.
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Stiilne Kare design seinakell Clock Pendulum.
  115.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Kare design seinakell Clock Pendulum ühendab esteetika ja funktsionaalsuse. Selle minimalistlik disain jääb kohe silma oma kroomitud musta tooniga. Seinakellad on ajatud dekoratiivsed elemendid, mis kaunistavad iga kodu. Need mitte ainult ei aita teil ajal silma peal hoida, vaid täidavad ka seinakaunistuse rolli. Vaid 6 cm laiusega sobib kell ka väga kitsastele seintele või väikestesse alkoovidesse.

  • Toote detailid: raam: alumiinium (lakitud)/pendel: akrüülnitriilbutadieenstüreen/osutid ja seierid: alumiinium (poleeritud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Levi.
  210.00 
  Kuumakse al. 10.87 

  Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Levi täiendab suurepäraselt interjööri sisekujundust ja loob lummava fookuspunkti. Minimalistlik ja diskreetne disain sobitud hõlpsalt erinevate sisustusstiilidega.

  • Toote detailid: keskmise tihedusega puitkiudplaat (lakitud)/numbrid: alumiinium (lakitud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Leonardo.
  Clear
  128.00 
  Kuumakse al. 8.08 

  Atraktiivse disainiga Kare design seinakell Leonardo täiendab suurepäraselt interjööri sisekujundust ja loob lummava fookuspunkti. Minimalistlik ja diskreetne disain sobitud hõlpsalt erinevate sisustusstiilidega. Kell on saadaval kolmes erinevas toonis: valge, sinine ja must.

  • Toote detailid: keskmise tihedusega puitkiudplaat (lakitud)/numbrid: alumiinium (lakitud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Ventilaatori kujuga Kare design seinakell Fan Blade.
  193.00 
  Kuumakse al. 10.01 

  Kare design seinakell Fan Blade on kõigile neile, kes armastavad tööstuslikku disaini. Stiilne kell on praktiline ajanäitaja ja dekoratiivne element ühe korraga. Kell on ventilaatori kujuline, mille labad on sujuvalt poleeritud ning asuvad trellide taga. Seinakell on viimistletud hõbedase tooniga.

  • Toote detailid: raam: teras (nikeldatud)/numbrid: alumiinium (lakitud).
  • Patareid: 1 x 1,5 V, AA.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Stiilne suuremõõtmeline Kare design seinakell Clip Gold.
  355.00 
  Kuumakse al. 14.59 

  Kare design seinakell Clip Gold on nagu skulptuur, mis näitab aega. Seinakell ei võlu mitte ainult oma imposantse suuruse, vaid ka rafineeritud konstruktsiooni poolest, mis annab sellele kaasaegse ja minimalistliku välimuse. Kell on eriti efektne toonitud seina või suure mustriga tapeedil.

  • Toote detailid: raam: teras (pulbervärvitud).
  • Patareid: 1 x AA 1,5V.

  Toote eeldatav tarneaeg on 6-8 nädalat.

 • Dekoratiivne seinakell Teak.
  Tarne 1-3 päeva!
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Dekoratiivne seinakell Teak on originaalne taaskasutatud puidust sisustuselement. Möödunud aegade hõnguline viimistlus ning kaks kellatablood toovad igasse koju imelise hõngu. Kellal on tähelepanu köitev vintage efekt ning see on julge esitlus teie seinal.

 • Trendikas seinakell Triple.
  Tarne 1-3 päeva!
  39.00 
  Kuumakse al. 6.63 

  Trendikas seinakell Triple on ideaalne viis seinale stiili lisamiseks. Kolme tablooga kell on lisaks funktsionaalsusele ainulaadne dekoratsioon. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Tarne 1-3 päeva!
  24.00 

  Lauakell Iron lisab sisekujundusele omapära ja stiilsust. Retrohõnguline ning musta viimistlusega kell asub statiivalusel. Kella kompaktne suurus ja disain ei domineeri ruumis, vaid rõhutavad selle stiilsust tagasihoidlikult. Kell töötab AA patareidega, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Moderne seinakell Plain.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  45.00 
  Kuumakse al. 7.65 

  Seinakell Plain toob igasse ruumi, kuhu selle riputate, stiilset võlu. Seinakell on saadaval kahes toonis, valge ja must. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Moderne seinakell Detail.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  40.00 
  Kuumakse al. 6.80 

  Seinakell Detail sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplektis).

 • Stiiline seinakell Roma
  Tarne 1-3 päeva!
  65.00 
  Kuumakse al. 5.53 

  Stiiline seinakell Roma ei jää kellegile märkamata, see on suurepärane täiendus köögi, esiku, magamistoa või elutoa seinale. Tänu suurele sihverplaadile ja selgetele numbritele on kell selgesti loetav ka kaugemalt.

 • Põrandakell Scott on kaunis minimalistlik statiivkell
  Tarne 1-3 päeva!
  129.00 
  Kuumakse al. 8.13 

  Põrandakell Scott on kaunis minimalistlik statiivkell, millest saab iga ruumi tähelepanu keskpunkt. Mangopuidust alus ja alumiiniumist valmistatud kella korpus segunevad kaunilt, tagades täiusliku vintage-hõngu. Kella raam on valmistatud alumiiniumist ja mangopuidust. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Vintage stiiliga seinakell Watch.
  Clear
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Käekella disainiga seinakell Watch sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Kell töötab patareiga 1 x AA 1,5 V (ei kuulu komplekti) ning on saadaval kahes toonis, hall ja must.

 • Taskukella stiilis seinakell Cottage Loft.
  Clear
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Taskukella stiilis seinakell Cottage Loft toob teie interjööri Londoni julget ja võrratut hõngu. Seinakellal on lihtsa ja nähtava kirjaga sihverplaat, mida täiendab dekoratiivne konks. Metallist ja mdf-ist valmistatud korpusega seinakell on saadaval kahes toonis, beez ja must. Kell töötab AA patareidega, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Vintage hõnguga seinakell Cottage.
  Clear
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Vintage hõnguga seinakell Cottage sobib suurepäraselt paljude sisekujunduse stiilidega. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Rauast ja mdf-ist valmistatud korpusega seinakell on saadaval kahes toonis, beez ja must. Kell töötab AA patareidega, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Tööstusliku stiiliga seinakell Counter.
  Clear
  155.00 
  Kuumakse al. 8.04 

  Seinakell Counter lisab sisekujundusele stiilsust ja omapära. Pilkupüüdev kell koosneb erinevatest tehnilistest detailidest, mis moodustavad stiilse ühtse terviku. Kella raam on valmistatud vastupidavast rauast. Seinakell on saadaval kahes toonis, kuldne ja hõbedane. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Dekoratiivsete detailidega kaunistatud seinakell Antique.
  Clear
  115.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Dekoratiivsete detailidega kaunistatud seinakell Antique on saadaval kahes toonis, valge ja must. Möödunud aegadest inspireeritud kella disain annab igale seinale elegantsi ja isikupära. Kella korpus on valmistatud vastupidavast rauast. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Rustikaalse disainiga seinakell Square Map.
  Clear
  90.00 
  Kuumakse al. 7.67 

  Rustikaalse disainiga seinakell Square Map toob sisekujundusse erilise võlu. Unikaalse välimusega ajanäitaja on valmistatud mdf-ist ja rauast ning sihverplaadil on kujutatud maailma kaart. Seinakell on saadaval kahes toonis, valge ja must ning töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Dekoratiivsete detailidega kaunistatud seinakell Pendulum
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  69.00 
  Kuumakse al. 5.88 

  Dekoratiivsete detailidega kaunistatud seinakell Pendulum on saadaval kahes toonis, kuldne ja must. Möödunud aegadest inspireeritud kella disain annab igale seinale elegantsi ja isikupära. Kella korpus on valmistatud vastupidavast rauast. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.


  Tarneaeg (must) 1-3 päeva, (kuldne) 30-60 päeva.

 • Tööstusliku disainiga seinakell Technic Loft.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  115.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinakell Technic Loft lisab sisekujundusele stiilsust ja omapära. Pilkupüüdev kell koosneb erinevatest tehnilistest detailidest, mis moodustavad stiilse ühtse terviku. Kella raam on valmistatud vastupidavast rauast. Seinakell on saadaval kahes toonis, kuldne ja hõbedane. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Moderne seinakell Custom.
  Clear
  55.00 
  Kuumakse al. 4.73 

  Seinakell Custom sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Tööstusliku disainiga kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Rauast valmistatud korpusega seinakell on saadaval kahes toonis, kuldne ja must. Kell töötab AA patareidega, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Tööstusliku disainiga seinakell Technic.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  90.00 
  Kuumakse al. 7.67 

  Seinakell Technic lisab sisekujundusele stiilsust ja omapära. Pilkupüüdev kell koosneb erinevatest tehnilistest detailidest, mis moodustavad stiilse ühtse terviku. Kella raam on valmistatud vastupidavast rauast. Seinakell on saadaval kahes toonis, kuldne ja hõbedane. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Stiilne seinakell Street Gold
  Tarne 1-3 päeva!
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinakell Street Gold sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Kella korpus on valmistatud tugevast rauast ja viimistletud kuldse tooniga.

 • Rauast korpusega seinakell Black and White
  79.00 
  Kuumakse al. 6.75 

  Rauast korpusega seinakell Black and White on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Rauast korpusega seinakell Loft Silver
  89.00 
  Kuumakse al. 7.60 

  Rauast korpusega seinakell Loft Silver on omanäoline ja stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad dekoratiivsed hammasrattad ning rooma numbrid, mis tagab täiusliku vintage-hõngu. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Omapärane seinakell Termomeeter Gold
  180.00 
  Kuumakse al. 9.35 

  Seinakell Termomeeter Gold lisab sisekujundusele stiilsust ja omapära. Pilkupüüdev kell koosneb erinevatest tehnilistest detailidest, mis moodustavad stiilse ühtse terviku. Kella raam on valmistatud vastupidavast rauast. Kell töötab AA patareiga (1 tk), mis ei kuulu komplekti.

 • Omanäoline seinakell Street
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Seinakell Street sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Kella korpus on valmistatud tugevast rauast.

 • MoSeinakell Pared on modernse disainiga.
  Tarne 1-3 päeva!
  Clear
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Seinakell Pared sobib suurepäraselt kaasaegse ja modernse sisekujundusega interjööri. Kell on ideaalne aksessuaar elutuppa, magamistuppa, kööki või kontorisse. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplektis).

 • Vintage hõnguline lauakell Charm -60% Allahindlus
  Tarne 1-3 päeva!
  Original price was: 75.00 €.Current price is: 30.00 €.
  Kuumakse al. 5.10 

  Lauakell Charm lisab sisekujundusele peent elegantsi. Antiikse kuldse viimistlusega kella sihverplaat on avatud, millel on nähtavad hammasrattad, tagades täiusliku vintage-hõngu. Kella kompaktne suurus ja klassikaline stiil ei domineeri ruumis, vaid rõhutavad selle stiilsust tagasihoidlikult. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Metallraamil seinakell Mirror Gold
  Tarne 1-3 päeva!
  135.00 
  Kuumakse al. 8.52 

  Metallraamil seinakell Mirror Gold ühendab endas kaasaegse disaini ja glamuuri. Peegelklaasist sihverplaadil on dekoratiivsed kuldsed detailid, mis muudavad selle stiilseks ja elegantseks. Paigutage kell esikusse, elutuppa või magamistuppa, et lisada seinale valgust ja sügavust. Kell töötab AA patareiga, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Stiilne seinakell Old Town
  75.00 
  Kuumakse al. 6.38 

  Seinakell Old Town annab sisekujundusele hubast talumaja hõngu. Kella ruudukujuline disain annab sellele silmatorkava välimuse ning tumedat tooni rooma numbrid ja osutid on heledal taustal kergesti nähtavad. Riputage seinakell elutuppa, esikusse või magamistuppa, et luua eksimatu fookuspunkt, mis on ka funktsionaalne. Kell töötab AA patareidega, 1 tk (ei kuulu komplekti).

 • Trendikas lauakell Valgusfoor
  84.00 
  Kuumakse al. 7.17 

  Trendikas lauakell Valgusfoor on ideaalne viis lauale, kaminasimsile või raamaturiiulile stiili lisamiseks. Pjedestaalil, valgusfoori kujutav kell on valmistatud vastupidavast ja tugevast rauast. Kaasaegne ja stiilne kell on ainulaadne ja praktiline dekoratsioon. Kell töötab AA patareidega, 3 tk (ei kuulu komplekti).

 • Dekoratiivne seinakell World Map.
  Tarne 1-3 päeva!
  85.00 
  Kuumakse al. 7.25 

  Dekoratiivne seinakell World Map laiendab vaadet maailmale stiilsel viisil. Möödunud aegade hõnguline maailmakaart ning kolm kellatablood toovad igasse koju imelise hõngu. Kelladel on tähelepanu köitev vintage efekt ning see on julge esitlus teie seinal.

 • Rauast korpusega seinakell Fan.
  Tarne 1-3 päeva!
  125.00 
  Kuumakse al. 7.89 

  Rauast korpusega seinakell Fan on stiilne täiendus igasse koju või kontorisse. Kella sihverplaat on avatud, millel on ventilaatori kujutis, mis tagab täiusliku vintage-hõngu.