Voodipeats Dyla Grey

Kuumakse al. 9.03  / 24 kuud

174.00 235.00 

Voodipeats Dyla Grey polster on valmistatud kangast, millel on plekikindel teflontöötlus ning kate on eemaldatav. Dyla kollektsioon on loodud erinevate kanga toonidega ja mõõtudega, mis annab võimaluse, valida kõige sobivam. Toode on valmistatud Euroopas käsitöönduslike protsessidega, vähendades CO2 emissiooni ja vähendades keskkonnamõju. Eksklusiivne disain on loodud Kave Home meeskonna poolt. Minimalistlike joonte ja plekikindla kangaga Dyla peatsi peategelased on mitmekülgsus ja disain.

  • Materjal: 26% E0 puitlaastplaat, 25% akrüülkiud, 25% kangas, 24% E0 MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat madala formaldehüüdi emissiooniklassiga E0), kangas: 100% polüester.
  • Soovitused: Ärge asetage otseste soojusallikate lähedusse. Hoida eemal otsesest päikesevalgusest. Ärge kasutage abrasiivseid tooteid, nagu atsetoonid, valgendid, valgendid, lahustid jne. Teravad esemed võivad toote pinda kriimustada.
  • Kasutus- ja hooldusjuhend: Külmpesu (alla 30°C). Saab keemiliselt puhastada, välja arvatud kasutades trikloroetüleeni. Mitte trummelkuivata ega pleegitada
  • Valgustus ja keskkonnatingimused võivad moonutada toote värvi tajumist.

Tarneaeg 30-45 päeva.

Kirjeldus

Voodipeats Dyla Grey on saadaval kolme erineva mõõduga.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem tooteid Kave Home kodulehelt.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värvus

hall

Materjal

komposiitpuit, polüester

Mõõdud

108, 168, 178

Pakendi mõõdud

10x40x50 kaal 1,40 kg
8x79x181 kaal 22,2 kg

Bränd

Kave Home

Voodipeats Dyla Grey polster on valmistatud kangast, millel on plekikindel teflontöötlus.

Voodipeats Dyla Grey

Lisa korvi