TV-alus Vae White Silky

Kuumakse al. 10.75  / 24 kuud

210.00 

TV-alus Vae White Silky, mõõtudega 140x35x51.

Kirjeldus

TV-alus Vae White Silky on mitmekülgne mööbliese, mis pakub praktilisust ja samas kaasaegset elegantsust igas elutoas. Telerialusel on silmapaistvad kergelt väljaulatuvad jalad, mis mitte ainult ei lisa visuaalset atraktiivsust, vaid tagavad ka stabiilsuse ja vastupidavuse. Stiilne ümmargune detail skappide avamiseks muudab selle eriti silmapaistvaks ja omanäoliseks. TV-alus Vae White Silky pakub esemete hoiustamiseks kahte kappi.


Tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 28.55 kg
Mõõtmed 140 × 35 × 51 cm
Värvus

pruun, valge

Materjal

melamiin, metall

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

TV-alus Vae White Silky

TV-alus Vae White Silky

210.00