Tv-alus Nordic

Kuumakse al. 12.09  / 36 kuud

295.00 

Tv-alus Nordic, mõõtudega 180,5x40x53,1.

Kirjeldus

Tv-alus Nordic on suurepärane lahendus kõigile, kes otsivad praktilist ja stiilset sisustust. Tv-alus Nordic on naturaalse viimistlusega, mis annab sellele elegantse ja maitseka ilme. Telerialusel on esemete hoiustamiseks kaks sahtlit ja ustega kapp.


Tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 34.8 kg
Mõõtmed 180.5 × 40 × 53.1 cm
Värvus

naturaalne

Materjal

komposiitpuit

Pakendi mõõdud

207×41,2×9,7 / kaal 35,7

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

Tv-alus Nordic 2D.

Tv-alus Nordic

295.00