TV-alus Ariel 2DR

Kuumakse al. 11.53  / 24 kuud

225.00 

TV-alus Ariel 2DR, mõõtudega 120x40x55.

Kirjeldus

TV-alus Ariel 2DR vastab tänapäevastele vajadustele ja maitsele. Telerialusel on kaks avarat sahtlit, mis pakuvad rohkelt ruumi esemete hoiustamiseks. Telerialuse sahtlite sooneline disain annab sellele atraktiivsust ja omapära. TV-alus Ariel 2DR pakub funktsionaalsust, mugavust ja stiili olles suurepärane valik tänapäevase ja trendika kodu sisustamiseks.


Tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 37.4 kg
Mõõtmed 120 × 40 × 55 cm
Värvus

naturaalne

Materjal

melamiin, metall

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

TV-alus Ariel 2DR

TV-alus Ariel 2DR

225.00