Kummut Titan Multi 4P

Kuumakse al. 16.31  / 36 kuud

398.00 

Kummut Titan Multi 4P, mõõtudega 200x40x80.

Kirjeldus

Kaasaegse disainiga kummut Titan Multi 4P vastab tänapäevastele vajadustele ja maitsele. Kummutil on kaks avarat kappi, mis pakuvad rohkelt ruumi esemete hoiustamiseks. Kapiuste erineva tooniga disain annab sellele atraktiivsust ja omapära. Kummut Titan Multi 4P pakub funktsionaalsust, mugavust ja stiili olles suurepärane valik tänapäevase ja trendika kodu sisustamiseks.


Toote tarne 1-3 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 60.5 kg
Mõõtmed 200 × 40 × 80 cm
Värvus

must, naturaalne, pruun

Materjal

melamiin, metall

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

Kummut Titan Multi 4P

Kummut Titan Multi 4P

398.00