Kummut Elfa 3DR

Kuumakse al. 14.95  / 48 kuud

415.00 

Kummut Elfa 3DR, mõõtudega 180x40x53.

Kirjeldus

Kummut Elfa 3DR on suurepärane valik neile, kes hindavad praktilisust. Tänu kummuti heledatele toonidele sobib see suurepäraselt erinevate sisustusstiilidega. Kummuti kaasaegne disain ja männipuidu naturaalne ilu tasakaalustavad ideaalselt funktsionaalsust ja esteetikat. Sahtlite ja kapi abil saate hoida oma kodu alati organiseerituna ja korras.


Tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 48 kg
Mõõtmed 165 × 40 × 81 cm
Värvus

hall, naturaalne, valge

Materjal

männipuit

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

Kummut Elfa 3DR

Kummut Elfa 3DR

415.00