Konsoollaud Gold

Kuumakse al. 14.48  / 48 kuud
UUS!

410.00 

Kirjeldus

Konsoollaud Gold on suurepärane näide disaini trendikast ja pilkupüüdvast lahendusest. Selle laua peamiseks tunnuseks on heleda marmorist lauaplaadi ja kuldse tooniga viimistletud metallist massiivsete lauajalgade stiilne kooslus, mis lisab ruumile luksuslikkust ja elegantsi.
Marmori ja kulla kombinatsioon on sisekujunduses alati populaarne olnud, kuid konsoollaud Gold viib selle uuele tasemele. Hele marmorimuster pakub silmailu ja lihtsust, samal ajal kui kuldsed metallist detailid loovad julge kontrasti ja lisavad särtsu.
Massiivsed metallist lauajalad on disaini keskpunkt, mis mitte ainult ei paku tugevat ja stabiilset alust, vaid ka tõstab esile laua kaasaegset visuaalset olemust. Selle massiivsus ja ilu käivad käsikäes, pakkudes funktsionaalsust, kuid jäädes siiski šikiks ja huvitavaks.
Kondoollaud on ideaalne valik neile, kes soovivad interjöörile lisada atraktiivsust ja isikupära. Konsoollaud ei ole pelgalt mööbliese, vaid ka stiilielement, mis annab ruumile täiendava dimensiooni, mis püüab kindlasti iga pilgu.


Tarneaeg 30-60 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Külastage ka Home Beauty e-poodi.

Lisainfo

Kaal 33.34 kg
Mõõtmed 118 × 33.5 × 78 cm
Materjal

marmor, metall

Värvus

kuldne, valge

Kuju

ristkülik

Pakendi mõõdud

130x59x48,5

Konsoollaud Gold

410.00