Konsoollaud Ecrin 2P

Kuumakse al. 10.10  / 24 kuud

195.00 

Kaasaegse disainiga konsoollaud Ecrin 2P, mõõtudega 110x36x91.

Kirjeldus

Kaasaegse disainiga konsoollaud Ecrin 2P on loodud viimistluselt ja konstruktsioonilt vastama tänapäevastele vajadustele ja maitsele. Pilkupüüdval laual on avar kapp ja avatud riiulid esemete hoiustamiseks. Lisaks on konsoollaud Ecrin 2P kapiuks kergelt läbikumava plaadiga, mis lisab ruumile õhulisust ja atraktiivsust.


Tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem infot Marckeric kodulehelt.

Marckeric on mööblit tootev ettevõte, mis loodi aastal 1996 ja millel on rohkem kui 30-aastane kogemus mööblisektoris. Asudes Sollanas (Valencias), kus on nii nende kontorid kui ka kesklaod, on Marckeric ettevõte, mida iseloomustab pühendumus ja innovatsioon. Ettevõtte asutaja Francisco Cambres, jäädes truuks oma visioonile, on suunanud Marckerici teejuhiks mööblitööstuses, tuues igal aastal turule uusi tootekollektsioone, mis mitte ainult ei järgi viimaseid turutrende, vaid ka sageli neid kujundavad.
Francisco Cambresi juhtimisel ja tema toetava meeskonna abiga on Marckeric kasvanud ettevõtteks, mis väärtustab kvaliteeti ja disaini, pakkudes samas ka praktilisi ja uuenduslikke lahendusi oma klientidele. Tänu sellele filosoofiale on Marckeric suutnud luua tugeva maine mööblitootjana, mis suudab vastata isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele.

Lisainfo

Kaal 25.2 kg
Mõõtmed 110 × 36 × 91 cm
Värvus

naturaalne

Materjal

melamiin, metall

Vajalik kokkupanek

Jah

Bränd

Marckeric

Kaasaegse disainiga konsoollaud Ecrin 2P.

Konsoollaud Ecrin 2P

195.00