Kuju Athlet Red

Kuumakse al. 12.16  / 24 kuud

235.00 

Kare kuju Athlet Red, mõõtudega 52 x 75 x 23 cm (H/W/D).

Tootekood: 68235 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Kuju Athlet Red on maskuliinset jõudu demonstreeriv dekoratiivne kuju. Selle figuuri keskmes on suurepäraselt esile toodud lihaseline keha, mis sümboliseerib füüsilist võimsust ja mehelikkust. Erkpunane toon, mis katab kuju, lisab visuaalset silmatorkavust ja energiat, tuues välja jõulisuse ja kirglikkuse, mida selle värviga sageli seostatakse.
Kuju seisab kindlalt naturaalsest marmorist alusel, mis rõhutab selle stabiilsust ja kvaliteeti, pakkudes tugevat ja vastupidavat platvormi.
Athlet Red kuju on muljetavaldav dekoratiivne element, mis ühendab endas maskuliinse jõu, visuaalse dünaamika ja marmori loomuliku ilu, luues unikaalse ja silmapaistva kunstiteose.

Kare Design GmbH on mööblit, valgusteid ja dekoratsioone turustav ettevõte. Saksamaal, Münchenis tegutsev firma on alates asutamisest teinud läbj peadpööritava eduloo, kasvades tunnustatud ja tuntud kaubamärgiks kõikjal maailmas.
Kare Design disainib ebatavalist elamise loosungit “Fun living”. Brändi võib iseloomustada- sensatsioonilised ideed ja erakordne disain, mis on autentne, mitte kunagi igav ning alati täis kujutlusvõimet ja inspiratsiooni.

Vaadake rohkem tooteid Kare kodulehelt.
Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.

Lisainfo

Mõõdud

52 x 75 x 23

Toote kaal

8 kg

Värvus

must, punane

Materjal

marmor, resiin

kuju Athlet Red

Kuju Athlet Red

235.00