Buddha Green

Kuumakse al. 5.99  / 18 kuud

95.00 

Buddha Green, mõõtudega 29X20,5X43,5.

Laos

Kirjeldus

Buddha Green dekoratsioon mitte ainult ei rikasta ruumi visuaalselt, vaid lisab ka sügavamat spirituaalset tähendust. Buddha kuju omab interjööris olulist rolli, lisades ruumi positiivset energiat ja harmooniat. Budism, mis rõhutab sisemist rahu ja eneseteadvust, kajastub ka kuju paigutamise kaudu koduses keskkonnas, toetades seeläbi kodu rahulikku atmosfääri.

Kuju on valmistatud resiinist, mis tagab toote vastupidavuse ja detailide teravuse. Resiin võimaldab esile tuua peeneid üksikasju ja kvaliteetset viimistlust, muutes kuju ainulaadseks. Lisaks on resiin kergesti hooldatav materjal, aidates dekoratsioonil aastaid säilitada oma esialgset ilu ja väärikust.

Kuju on viimistletud kuldse ja rohelise tooniga, mis kannab endas külluslikkuse ja tasakaalu energiat. Kuld sümboliseerib puhtust ja valgust, samal ajal kui roheline värv edastab rahu, loodust ja värskendavat energiat.

Buddha Green kujukesega oma kodu kaunistades loote unikaalse ja rahustava nurga, mis toob esile idamaise filosoofia sügavuse ja visuaalse ilu. Lisades selle erilise elemendi oma interjööri, lisate oma koju eksootilist atmosfääri ja spirituaalset rikkust.


Tarneaeg 1-3 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Külastage Home Beauty e-poodi.

Lisainfo

Kaal 2.4 kg
Mõõtmed 20 × 20.5 × 43.5 cm
Värvus

kuldne, roheline

Materjal

resiin

Bränd

Home Beauty

eksootiline Buddha Green

Buddha Green

95.00 

Laos