Buddha Clear

12.00 

Buddha Clear dekoratsioon, mõõtudega 10X8X16.

Laos

Kirjeldus

Kaunistage oma kodu mõttega, valides esemed, mis toovad kaasa nii esteetilise ilu kui ka sisemise rahu. Buddha Clear kuju oma eksootilise võlu ja sügavama tähendusega on suurepärane valik igaühele, kes soovib lisada oma eluruumi rahu ja tasakaalu elementi.

Meie kodu on meie pühamu, koht, kus me otsime rahu ja loome harmooniat. Dekoratsioonide valik mängib selles olulist rolli, pakkudes nii visuaalset ilu kui ka sisemist rahulikkust. Buddha kuju sümboliseerib rahu, meditatsiooni ja valgustatust, aidates luua õhkkonda, mis soodustab lõõgastumist ja sisemist rahu. Sellise elemendi lisamine oma koju võib aidata tasakaalustada elu kiiret rütmi, pakkudes iga päev hetki mõtiskluseks ja rahuloluks.

Buddha Clear  on valmistatud resiinist, mis on tuntud oma vastupidavuse ja paindlikuse poolest. Paindlikus võimaldab detailide täpset väljatöötamist ja keerukate disainide loomist. See teeb Buddha kuju ainulaadseks, rikastades teie kodu mitte ainult visuaalselt, vaid lisades sinna ka tükikese maailma kultuure. Vanutatud hall viimistlus lisab omakorda tootele sügavust ja karakterit, muutes iga kuju veelgi erilisemaks.


Tarneaeg 1-3 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Külastage Home Beauty e-poodi.

Lisainfo

Mõõtmed 10 × 8 × 16 cm
Värvus

hall

Materjal

resiin

Bränd

Home Beauty

kaunis Buddha Clear

Buddha Clear

12.00 

Laos