Ashley Eltmann Cuddler mooduldiivan

Kuumakse al. 57.86  / 60 kuud
- 20 % Allahindlus

1,734.00 Toodete tagastus: Loe lähemalt


Ashley Eltmann cuddler mooduldiivan pakub Teile hubast mugavust, samal ajal ei ole järeleandmisi tehtud ka stiilsuse osas. Võite kindel olla, et kiltkivi tooni kangaga kaetud Eltmanni diivan on mõeldud teie naudingu kahekordistamiseks ja seda lihtsalt ning elegantselt. Diivanit iseloomustavate detailide hulka kuuluvad kergelt kaldus käetoed, millel on tunda elegantsi ja massiivsed kiiljalad, mis pakuvad kaasaegset esteetikat. Šenilli pehmusega diivani kattekangas suurendab mugavustunnet veelgi.

  • Nurkades on tugevdatud raam.
  • Kinnitatud seljatoe ja lahtised istmepadjad.
  • Diivani juurde kuulub 5 dekoratiivpatja.
  • Diivani sisu: kvaliteetsed polükiust ülitugevad vahtpadjad.
  • Kanga detailid: 100 % polüester.
  • Katmata, puitviimistlusega jalad.

Toote eeldatav tarneaeg on 10-12 nädalat.

Kirjeldus

Ashley Eltmann Cuddler mooduldiivan, mõõtudega: 3710 x 2293 mm/ 1016mm D x 965.2mm H, vaadake mõõte siit (mõõdud antud tollides, korrutage 2,54): Erinevad moodulid.

Täispuidust ja vineerist karkassiga diivani juures kasutatakse uudset platvormi vedrustust tavalise zik-zak kujuliste vedrude asemel: koormus kulumisele on väiksem, pikem eluiga, kompaktsem välja nägemine. Diivani pehme osa on vatiiniga ümbritsetud poroloon, eemaldatavad istmekatted. Dekoratiivpadjad on täidetud kunstkiuga. Tagakülg on viimistletud ja võimalik paigutada keset ruumi. Toote raam ja kangas vastavad Ameerika Kodusistustaja Liidu GSA ja AHMA standarditele. Rohkem tooteid: Ashley kodulehelt.

Vaadake ka teisi diivaneid meie e-poes.

Lisainfo

Kaal 200 kg
Mõõdud

2464 x 3710 x 1600mm/ 1016mm D x 965.2mm H

Värvus

hall

Asetus

Parempoolse nurgaga, Vasakpoolse nurgaga

Kattematerjal

šenill

Tumeda kattekangaga Ashley Eltmann Cuddler mooduldiivan.

Ashley Eltmann Cuddler mooduldiivan

Lisa korvi