Aiamööbli komplekt Merce

Kuumakse al. 11.51  / 36 kuud

280.00 

Aiamööbli komplekt Merce koosneb kahest tugitoolist ja diivanilauast.

Kirjeldus

Aiamööbli komplekt koosneb kahest tugitoolist ning diivanilauast, luues täiusliku keskkonna lõõgastumiseks ja kvaliteetaja veetmiseks. Tugitool on kergelt kiikuva funktsiooniga.

Terasest konstruktsioon ei taga mitte üksnes komplekti elegantset välimust, vaid kinnitab ka selle vastupidavust ja pikaealisust. Teras, tuntud oma tugevuse ja ilmastikukindluse poolest, tagab, et mööbel püsib ilus ja kasutuskõlblik aastaid, olenemata vihmast, tuulest või päikesepaistest.

Aiamööbli komplekt eristub oma pilkupüüdva disainiga, kus iga detail on hoolikalt läbi mõeldud. Musta ja valge värvi kontrast ei ole mitte ainult ajatu klassika, vaid loob ka visuaalselt meeldejääva mulje. See värvikooslus rikastab igat väli- või siseala, tuues esile mööblikomplekti peened jooned ja kujunduselementide detailid. Selline kombinatsioon muudab komplekti mitte ainult funktsionaalseks, vaid ka oluliseks disainielemendiks.

Merce aiamööbli komplekt on täiuslik valik neile, kes hindavad kvaliteeti, disaini ja vastupidavust. See on suurepärane investeering, mis tagab mugavuse ja stiili aastateks, olles seejuures vastupidav erinevatele ilmaoludele. Komplektiga loote aluse meeldejäävatele hetkedele õues, nautides ilu ja mugavust igas detailis.

  • Soovitused: ärge kasutage abrasiivseid tooteid, nagu atsetoonid, valgendid, lahustid jne.
  • Kasutus- ja hooldusjuhised: padjakatete puhastus: külmpesu. Raam: puhastage niiske lapiga ja kuivatage kohe. Hoidke mööblit siseruumides. Kui soovite selle õue jätta, kaitske seda sügisel, talvel ja vihmaperioodil veekindla kattega.
  • Valgus- ja keskkonnatingimused võivad moonutada toote värvi tajumist.

Toote eeldatav tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Külastage ka Home Beauty kodulehte.

Lisainfo

Kaal 16 kg
Mõõtmed 59 × 61.5 × 74 cm
Värvus

must, valge

Materjal

polüester, teras

Bränd

Home Beauty

Aiamööbli komplekt Merce

280.00