Aiamööbli komplekt Candela

Kuumakse al. 22.79  / 60 kuud

680.00 

Aiamööbli komplekt Candela koosneb 2-kohalisest diivanist, kahest tugitoolist ja diivanilauast.

Kirjeldus

Akaatsiapuidust aiamööbli komplekt Candela koosneb 2-kohalisest diivanist, kahest tugitoolist ja diivanilauast. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. 
Akaatsiapuit on tuntud oma tugevuse ja vastupidavuse poolest, olles seeläbi ideaalne materjal nii sise- kui välistingimustes kasutatavale mööblile. Lisaks on see looduslik materjal keskkonnasõbralik valik, aidates kaasa säästvamale tarbimisele.
Aiamööbli komplekt Candela on loodud kestma, pakkudes aastatepikkust naudingut minimaalse hooldusvajadusega. Akaatsiapuidu loomulik vastupidavus ilmastikule ja kahjuritele tagab, et mööbel säilitab oma ilu ja funktsionaalsuse pikaks ajaks. Regulaarne puhastamine ja õigeaegne viimistlusmaterjalide kasutamine pikendavad veelgi selle aiamööbli eluiga.

  • Soovitused: ärge kasutage abrasiivseid tooteid, nagu atsetoonid, valgendid, lahustid jne.
  • Kasutus- ja hooldusjuhised: padjakatete puhastus: külmpesu. Raam: puhastage niiske lapiga ja kuivatage kohe. Järgige puiduhooldus juhiseid. Hoidke mööblit siseruumides. Kui soovite selle õue jätta, kaitske seda sügisel, talvel ja vihmaperioodil veekindla kattega.
  • Naturaalse puidusüü ja/või värvitooni varieeruvus. Valgus- ja keskkonnatingimused võivad moonutada toote värvi tajumist.

Toote eeldatav tarneaeg 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Külastage ka Home Beauty kodulehte.

Lisainfo

Kaal 50 kg
Mõõtmed 120 × 72 × 75 cm
Värvus

hall, naturaalne

Materjal

akaatsiapuit, polüester

Bränd

Home Beauty

Akaatsiapuidust aiamööbli komplekt Candela.

Aiamööbli komplekt Candela

680.00