Aiadiivan 3 Porto

Kuumakse al. 43.86  / 60 kuud

Original price was: 1,495.00 €.Current price is: 1,345.50 €.

Aiadiivan 3 Porto, mõõtudega 192x85x78.

Kirjeldus

Aiadiivan 3 Porto on kaasaegse ja elegantse disainiga, mida iseloomustavad sirged jooned. Diivan on varustatud suurte ja mugavate patjadega, mis on spetsiaalselt kaetud õues kasutamiseks sobiva kangaga, pakkudes maksimaalset mugavust ja vastupidavust.
Aiadiivani disain on kombinatsioon modernsest ja funktsionaalsest stiilist. Selle sirged jooned ja minimalistlik välimus loovad esteetiliselt meeldiva väljanägemise, mis täiendab iga aia või terrassi kujundust. Termo-lakitud alumiiniumist konstruktsioon lisab diivanile kaasaegset nooti ja vastupidavust. Alumiinium on mööblitootmises eelistatud materjal tänu oma kergusele ja ilmastikukindlusele. Materjali kergus muudab diivani lihtsalt liigutatavaks, samas vastupidavaks ekstreemsetele ilmastikutingimustele, muutes selle ideaalseks materjaliks välistingimustesse.
Diivani padjad on kaetud spetsiaalse kangaga, mis on mõeldud vastu pidama erinevate ilmastikutingimustega. Kanga veekindlus ja UV-kiirguse taluvus tagavad, et padjad säilitavad oma värvuse ja kuju ka pärast pikka aega väljas viibimist.
Täiendava kaitse tagamiseks ja mööbli eluea pikendamiseks, on soovitatav kasutada kaitseümbrist. Talveperioodil või muul ajal, mil diivanit ei kasutata, aitab kaitseümbris hoida mööblit suurepärases seisukorras ning väldib võimalikke kahjustusi.
Kõik eeltoodud aspektid muudavad aiadiivan 3 Porto ideaalseks valikuks kasutamiseks aias või terassil. Vastupidavus, mugavus ja stiilne disain loovad õuealal elegantse ja funktsionaalse istumispaiga, kus pere ja sõbrad saavad nautida kvaliteetaega.


Toote eeldatav tarneaeg on 30-45 päeva.

Vaadake ka teisi tooteid meie e-poes.
Rohkem tooteid Arkimueble kodulehelt.

Lisainfo

Kaal 65 kg
Mõõtmed 192 × 85 × 78 cm
Värvus

must, valge

Materjal

alumiinium, polüester

Bränd

Arkimueble

Aiadiivan 3 Porto

Aiadiivan 3 Porto

Original price was: 1,495.00 €.Current price is: 1,345.50 €.