Materjalid

Kvarts

Kvarts on konstrueeritud kivi. See koosneb looduslikest materjalidest (kvartsiit ja graniit), mis on segatud klaaspeeglifraktsioonidega, muude korduvkasutatavate materjalide ja värvipigmentidega. See kõik on ühendatud ja pressitud kvaliteetseteks kiviplaatideks!

Kvarts on kvaliteetne, kauakestev, kriimustus- ja bakterikindel, tugev ja ilus materjal – ideaalne laudade ja muude pindade jaoks, mis on igapäevases kasutuses!

Marmor

Marmor on ilus looduslik kivi, mida kaevandatakse mägedest üle kogu maailma. Kõigepealt suured kiviplokid lõigatakse mäe seest välja ja hiljem kujundatakse marmorplaatideks.

Marmor on klassikaline, ajatu materjal, mis on alati sisekujunduses väga populaarne olnud.  

Keraamika

Itaalia keraamiline plaat, mis on valmistatud spetsiaalse protsessi abil. See on valmistatud looduslikust graniidist, keraamikast ja muudest toorainetest, mille tulemuseks on märkimisväärne lõpptulemus tänu oma erakordsetele omadustele.

Miks on keraamika hea? See on äärmiselt tugev ja õhuke, vastupidav, kergesti puhastatav, vastupidav kuumusele ja külmale ning lisaks ka antibakteriaalne. See on ideaalne materjal laudade- ja muude igapäevaselt kasutuses olevate pindade jaoks.

Graniit

Graniit on looduslik kivi, mis moodustub magma aeglasest kristalliseerumisest Maa pinna all. Toores graniit eemaldatakse maa seest plokkidena ja hiljem kujundatakse graniidi plaatideks.

Miks on Graniit hea? See on äärmiselt tugev ja vastupidav, seda on väga raske katki teha ja sellel on ka kuumakindlad omadused. Iga graniiditükk on ainulaadne, kuna see moodustub looduslikult Maa pinnase all!